Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 595
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Firefly Lane": Finałowe odcinki hitu z Katherine Heigl. W kwietniu na Netflix

Pod koniec kwietnia na Netflix zadebiutują finałowe odcinki serialu "Firefly Lane". Opowieść o przyjaźni Tully i Kate zyskała przez lata wierne grono fanów. Jak zakończy się ta historia?

Serial "Firefly Lane" opowiada historię dwóch przyjaciółek, Tully i Kate, które razem szły przez życie. Poznały się w latach 70. i choć różniły się od siebie temperamentem, szybko stały się nierozłączne. Są ze sobą na dobre i na złe, wspierają się i troszczą się o siebie pomimo tego, że ich relacja nie zawsze jest łatwa. Kobiety wracają wspomnieniami do czasów swojej młodości, co pozwala na ukazanie zmian, jakie zaszły w ich życiach.

W finałowych odcinkach drugiego sezonu ich przyjaźń zostanie poddana próbie. Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie: "Nic nie stanie na przeszkodzie dożywotniej przyjaźni Kate i Tully. Ale czy pewien błąd może rozdzielić je na zawsze?".

Reklama

Katherine Heigl: Sławę zyskała dzięki "Chirurgom"

Mimo że na koncie ma występy w ponad czterdziestu produkcjach, bodaj najbardziej pamiętną kreacją w aktorskim dorobku Katherine Heigl wciąż jest rola dr Isobel "Izzie" Stevens w serialu "Chirurdzy". Wcielając się w młodą i piękną lekarkę, którą prócz talentu wyróżniała wrażliwość na cudzą krzywdę i empatyczne podejście do pacjentów, aktorka zaskarbiła sobie sympatię milionów widzów i trafiła do grona najbardziej obiecujących amerykańskich aktorek. Tym większym zaskoczeniem był fakt, że w szóstym sezonie serialu gwiazda niespodziewanie pożegnała się z "Chirurgami".
Olbrzymią popularność przyniósł Heigl występ w serialu "Roswell: W kręgu tajemnic". Choć nie planowała rozwoju kariery w kierunku telewizji, na planie produkcji spędziła aż trzy lata. Później swoją dobrą passę kontynuowała w "Chirurgach".

Na przestrzeni lat Można ją było zobaczyć m.in. w dramacie politycznym "State of Affairs" oraz prawniczym "Doubt: W kręgu podejrzeń". Często grywała w komediach romantycznych: "Jak upolować faceta", "Brzydka prawda", "Sylwester w "Nowym Jorku", "Wielkie wesele".

Zobacz też:

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Śmierć konia podczas zdjęć. PETA oburzona

"Sukcesja": Zakończenie rozczaruje fanów? Zaskakujące słowa gwiazdy serialu

"The Savant": Jessica Chastain na tropie psychopatów w serialu Apple TV+

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katherine Heigl | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy