Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Emily w Paryżu": Francuska influencerka nie zostawiła na serialu suchej nitki

Sabina Socol, popularna francuska influencerka, na swoim instagramowym profilu urządziła sesję pytań i odpowiedzi, na temat serialu "Emily w Paryżu" oraz stylu głównej bohaterki. Od premiery pierwszego sezonu serialu Netflixa fani zasypywali ją pytaniami dotyczącymi przedstawienia Francji oraz Paryża w produkcji i jak ma się to do rzeczywistości. Socol w swoich materiałach wideo mówiła m.in. kwestie sąsiedzkie we Francji (wcale nie są tak bliskie) czy, przede wszystkim, kwestie mody i stylu paryżanek.

"Emily w Paryżu": Francuska influencerka krytykuje serial

Po premierze drugiego sezonu influencerka również zaspokoiła ciekawość fanek i opowiedziała o swoich wrażeniach.

Stwierdziła, że głęboko gardzi strojami Emily, a w szczególności jej fryzurami. Socol nie uważa, że są one realistyczne. Francuzka przyjrzała się stylowi odtwórczyni głównej roli, Lily Collins, i powiedziała, że styliści serialu do stworzenia garderoby bohaterki powinni zainspirować się stylem aktorki.

"Emily w Paryżu": O czym opowiada serial?

Fabuła netfliksowego hitu koncentruje się wokół losów dyrektorki działu marketingu. Pewnego dnia ambitna Amerykanka otrzymuje posadę marzeń w Paryżu. Po przyjeździe do Francji bohaterka musi nie tylko uporać się z zawodowymi wyzwaniami, ale również poradzić sobie z pokonaniem różnic kulturowych oraz znaleźć... miłość.

Reklama

Drugi sezon, jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie, ma gwarantować "Więcej frajdy. Więcej mody. Więcej faux pas. Emily zaczyna czuć się pewniej w Paryżu, jednak pełna namiętnościnoc może wpędzić ją w tarapaty".

Zobacz też:

"Emily w Paryżu": Hit Netflixa, który budzi ogromne kontrowersje

"Emily w Paryżu": Samantha z "Seksu w wielkim mieście" pojawi się w serialu?

"Emily w Paryżu": Ile lat ma główna bohaterka?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Lily Collins | Netflix: Seriale | Emily w Paryżu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy