Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 360
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Emily w Paryżu": Ile lat ma główna bohaterka?

"Emily w Paryżu" zachwyca widzów wciągającą, przesyconą romantycznymi wątkami, fabułą, niezwykłymi kreacjami i piękną scenografią. Grono fanów serialu powiększa się z dnia na dzień, a jego drugi sezon cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób wciąż zastanawia się, w jakim wieku jest główna bohaterka. Odpowiedź na to pytanie ukryta jest w drugim sezonie!

Ile lat ma tytułowa bohaterka "Emily w Paryżu"? Widzowie długo czekali na odpowiedź

Dezorientacja dotycząca prawdziwego wieku głównej bohaterki serialu powstała po wywiadzie, którego Lily Collins udzieliła magazynowi "British Vogue".

Te słowa wywołały prawdziwą burzę wśród fanów, którzy twierdzili, że Emily, mają tytuł magistra, będąc w związku i pracując na wysokim stanowisku, prawdopodobnie jest w wieku Collins. Według ich teorii ma ona około 32 lata. 

Ile lat tak naprawdę ma Emily? Odpowiedź na to pytanie ukryta jest w trzecim odcinku drugiego sezonu. Emily klika "polub" pod postem w mediach społecznościowych, który oznajmia:

Reklama

Ta informacja raz na zawsze położy kres wszelkim spekulacjom. Emily oficjalnie ma 29 lat. W związku z tym Collins zamieściła na swoim instagramowym profilu żartobliwy post, w którym nawiązała do swojej wcześniejszej wypowiedzi.

Zobacz też: 

Niewidoma studentka gwiazdą serialu Netflixa 

"Emily w Paryżu" - na czym polega fenomen hitowej produkcji Netflixa?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Emily w Paryżu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama