Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 616
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziewczyna i kosmonauta": Cielecka i Chyra znów razem na ekranie [zwiastun]

17 lutego w ofercie Netfliksa zadebiutuje nowy polski serial "Dziewczyna i kosmonauta". W produkcji zobaczymy m.in. Magdalenę Cielecką, Andrzeja Chyrę i Jędrzeja Hycnara. Pojawiła się właśnie teaserowa zapowiedź produkcji w reżyserii Bartosza Prokopowicza.

Bohaterami serialu "Dziewczyna i kosmonauta" są dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem (Jędrzej Hycnar) i Bogdan (Jakub Sasak), którzy konkurują o serce pięknej Marty (Vanessa Aleksander) oraz o to, który z nich poleci w kosmos. 

Kosmiczną rywalizację wygrywa Nikodem, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.

Reklama

Magdalena Cielecka wcieliła się w Martę po powrocie Nikodema na Ziemię, z kolei Andrzej Chyra zagra jego przyjaciela - Bogdana - po 30 latach od kosmicznej misji Nikodema.

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra znów razem na ekranie

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra tworzyli kiedyś jedną z najbardziej znanych par polskiego show biznesu. Aktorzy wystąpili razem w jednym z największych kinowych hitów pierwszej dekady XX wieku - "S@motności w sieci". Kilka lat temu ponownie spotkali się na ekranie w "Zjednoczonych stanach miłości" Tomasza Wasilewskiego.

Serial "Dziewczyna i kosmonauta" liczył będzie 6 odcinków. Produkcję wyreżyserował Bartosz Prokopowicz ("Chemia", "Narzeczony na niby").

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyna i kosmonauta | Andrzej Chyra | Magdalena Cielecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy