Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 474
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dom z papieru": Netflix przedstawia zwiastun 5. sezonu! Jest na co czekać!

"Bez Profesora. Bez planu. Bez nadziei... Zawsze walcz. Nigdy się nie poddawaj" - taką zachętą Netflix przedstawia pierwszą część finałowego sezonu najpopularniejszego hiszpańskiego serialu na świecie! Na nowe odcinki fani opowieści o współczesnym Robin Hoodzie i jego ferajnie fani czekają z wypiekami na twarzy. Szykuje się ostatnie starcie, a naprawdę nie wiadomo, kto wyjdzie z niego cało. Premierowe odcinki trafią na platformę Netflix w tym roku - pierwsza część piątej serii - 3 września, a druga - 3 grudnia 2021 roku.

"Dom z papieru": Ostatnie starcie. O czym opowie piąty sezon?

100 godzin, które wydają się trwać 100 lat. W ten sposób Tokio opisuje swoje odczucia w oficjalnym zwiastunie pierwszej części 5. sezonu "Domu z papieru". Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo przygotowuje wojskowy szturm na Bank Hiszpanii.

Dla gangu to moment, w którym nic nie jest już pewne. Zdają się być na przegranej pozycji i wygląda na to, że ich koniec jest naprawdę bliski. Czy pomimo przeciwności odzyskają siły do walki... jeszcze ten jeden raz? W końcu to oni są ruchem oporu.

Sezon 5. "Domu z papieru" zadebiutuje w dwóch częściach - pierwsza będzie miała swoją premierę 3 września, druga - 3 grudnia 2021 r.

Reklama

"Dom z papieru": Opis piątego sezonu

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

"Dom z papieru": Prace nad piątym sezonem

We wrześniu 2020 roku aktor José Manuel Seda ("Yo soy Bea") napisał na Twitterze, że dołącza do najnowszego sezonu. Nie wiemy jednak, kogo zagra.

Na pewno w nowych odcinkach pojawi się Berlin (Pedro Alonso).

W ostatniej odsłonie do ekipy dołączą Miguel Ángel Silvestre ("Sky Rojo") i Patrick Criado. Silvestre najprawdopodobniej wcieli się we wroga hiszpańskiej ekipy.

"Dom z papieru": Wersja koreańska

Z kolei w grudniu 2020 r. Netflix ogłosił, iż powstanie koreańska wersja popularnej serii.

Za scenariusz odpowiedzialny jest Ryu Yong-jae wraz z zespołem, w którego portfolio znajdują się m.in. jedna z produkcji Netflix pt. "Hologramowa miłość" ("My Holo Love") czy serial tvN pt. "Pamiętnik psychopaty" ("Psychopath Diary"). Nowy projekt jest efektem współpracy BH Entertainment i Contents Zium.

Zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu z gwiazdami serialu!

Zobacz także:

"Dom z papieru": Mamy zapowiedź piątego sezonu!

"Dom z papieru": Profesor i Raquel żegnają się z serialem!

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy