Reklama

Christina Applegate ciężko chora! Nie ma siły się podnieść

Christina Applegate, była gwiazda serialu "Świat według Bundych", jakiś czas temu poinformowała na Twitterze, że zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Dziś gwiazda opowiada o swoim stanie zdrowia. Okazuje się, że aktorka przeżywa wyjątkowo trudne chwile. Zdarza się, że nie jest w stanie podnieść głowy z poduszki.

To nie pierwsze kłopoty ze zdrowiem

W 2008 roku u Applegate zdiagnozowano złośliwy nowotwór piersi (aktorka była genetycznie obciążona ryzykiem choroby, bo wcześniej z rakiem zmagała się jej matka - piosenkarka i także aktorka Nancy Priddy.

Aktorka otwarcie przyznała się do swojej choroby. "Chcę dodać otuchy tym wszystkim kobietom, które również walczą z rakiem" - wyjaśniła. "Pozostałe pragnę namówić do regularnych badań. Warto, bo życie jest piękne" - apelowała Applegate.

Poddała się obustronnej mastektomii oraz terapii onkologicznej. Zdecydowała się także na rekonstrukcję piersi. "Jestem szczęściarą. Nawet jak będę miała 70 lat, mój nowy biust wciąż będzie jędrny" - stwierdziła z właściwym sobie humorem.

Reklama

Fatalna diagnoza i jej konsekwencje

Kilka miesięcy temu, gwiazda poinformowała za pośrednictwem Twittera o kolejnych problemach zdrowotnych. Okazuje się, że tym razem zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane.

Ostatnio postanowiła natomiast podzielić się z fanami tym, jak obecnie się czuje. Gwiazda zdradziła, że choroba mocno daje jej się we znaki. Są chwile, kiedy zupełnie traci energię.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama