Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Camila Mendes zmagała się z zaburzeniami odżywiania! Teraz mówi o tym głośno

Camila Mendes, którą widzowie znają z takich produkcji, jak „Palm Springs”, „Groźne kłamstwa”, w najnowszym wywiadzie ujawniła, że od dzieciństwa miała poważne problemy, które zruinowały jej zdrowie. Apogeum nastąpiło podczas pracy nad pierwszym sezonem słynnego serialu i „Riverdale”. „Bałam się węglowodanów jak ognia. Unikałam ich przed długi czas, potem się objadałam, a następnie brałam środki przeczyszczające. To był okropny cykl” – wspomina aktorka.

Międzynarodową rozpoznawalność Camila Mendes zdobyła dzięki roli Veroniki Lodge w popularnym serialu "Riverdale". Produkcja opowiada o grupie nastolatków, którzy postanawiają na własną rękę rozwiązać sprawę zagadkowej śmierci syna miejscowych bogaczy. Za swoją rolę aktorka otrzymała kilka nominacji do prestiżowych nagród, zyskała też ogromną sympatię widzów. Okazuje się, że praca nad pierwszym sezonem tej słynnej serii była dla aktorki wyjątkowo trudnym doświadczeniem. To właśnie wtedy bowiem Mendes przeżywała psychiczny kryzys związany z zaburzeniami odżywiania, z którymi walkę toczyła od dzieciństwa.

Reklama

Camila Mendes: Walkę z zaburzeniami odżywiania toczyła od dzieciństwa

O tym, że w czasie kręcenia serialu drastycznie nasiliły się jej problemy z samoakceptacją, 28-letnia gwiazda opowiedziała w podcaście "Going Mental" .

Mendes zdradziła też, że obsesyjne kontrolowanie wagi skłoniło ją do stosowania groźnych dla zdrowia diet eliminacyjnych. Trudne emocje, z którymi nie potrafiła sobie wtedy poradzić, doprowadziły u niej do regularnych napadów kompulsywnego jedzenia.

"Bałam się węglowodanów jak ognia. Unikałam ich przed długi czas, potem się objadałam, a następnie brałam środki przeczyszczające. To był okropny cykl. Dopiero dietetyczka pomogła mi z niego wyjść. Kiedy na powrót wprowadziła chleb do mojego jadłospisu, uświadomiłam sobie, że to mnie nie zabije" - wyjawiła aktorka.

I dodała, że u osób mających zaburzenia odżywiania poważną przeszkodą w zdrowieniu bywają komentarze innych na temat ich wyglądu - nawet jeśli ci wygłaszają je w dobrej wierze.

Zobacz też:

Sylwia Bomba pozuje w bieliźnie! Prezentuje efekty ćwiczeń

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę! Są do siebie "mega podobne"

Małgorzata Ohme i Joanna Racewicz szokują! Pocałowały się na evencie

150 seriali i ponad 450 filmów, z taką ofertą wystartuje SkyShowtime

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Riverdale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy