Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę! Są do siebie "mega podobne"

Wiktoria Gąsiewska pokazała swoją młodszą siostrę! Na Instagramie gwiazda młodego pokolenia zamieściła wspólne zdjęcie. Jak się okazuje, obie dziewczyny miały okazję do świętowania!

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę!

Wiktoria Gąsiewska miała nie lada powód do świętowania! Jej młodsza siostra - Nicola - obchodziła 17. urodziny. Z tej okazji aktorka doskonale znana serialowym widzom postanowiła podzielić się z internautami prywatną galerią fotografii, a w opisie zwróciła się bezpośrednio do solenizantki:

Na końcu znalazł się również krótki filmik ukazujący dziewczyny na... karaoke! Wiktoria Gąsiewska chwyciła za mikrofon i wraz z siostrą zaśpiewała fragment piosenki Lady Pank: "Zawsze tam, gdzie ty". Jak im poszło? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Reklama

Wiktoria Gąsiewska: Instagram

Zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej z siostrą zebrały mnóstwo komentarzy, w których urodzinowe życzenia przeplatały się z komplementami skierowanymi w stronę obu pań:

Wiktoria Gąsiewska znana jest ze swojej kariery aktorskiej. Wystąpiła w takich produkcjach, jak m.in..: "Rodzinka.pl", "Kowalscy kontra Kowalscy", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i w wielu innych. Obecnie widzowie mogą podziwiać jej aktorski talent w serialu: "Barwy szczęścia", gdzie występuje również jej chłopak - Jasper Sołtysiewicz. Jak widać, Gąsiewska bardzo dobrze radzi sobie także z mikrofonem w ręce! Chcielibyście zobaczyć Wiktorię w jakimś muzycznym show?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska nago? Zrzuciła ubrania przed obiektywem aparatu

Edyta Folwarska radzi w sprawach łóżkowych. Co powiedziała?

Lara Gessler przerażona stanem córki! "Ja już nie wiem, co się dzieje"

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy