Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 202
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bridgertonowie": Rege-Jean Page nie zagra w drugim sezonie serialu

To informacja porównywalna do tej, że w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" nie pojawi się Samantha. Podobne jest także i to, że rodzi to przypuszczenia, że kolejna część historii nie będzie już tak interesująca. 31-letni odtwórca roli Simona Basseta, księcia Hastings, nie wyjaśniając powodów podjęcia takiej decyzji, zapewnia jednak fanów na swoim profilu instagramowym, że w drugim sezonie intryg nie zabraknie.

Jak informują amerykańskie media, to bardzo smutny dzień dla fanów topowej produkcji Netfliksa. List napisany przez Lady Whistledown, a opublikowany w piątek na profilach instagramowym i facebookowym serialu potwierdził bowiem, że w sezonie drugim nie pojawi się Rege-Jean Page.

Reklama

"Podczas gdy wszystkie oczy zwracają się na poszukiwanie wicehrabiny lorda Anthony'ego Bridgertona, my żegnamy Regé-Jean Page'a, który tak brawurowo zagrał księcia Hastings" - można przeczytać w liście. Nie zabrakło też klasycznego zdania: "Będzie nam brakowało obecności Simona na ekranie, ale zawsze będzie częścią rodziny Bridgertonów".

Ciekawą informacją jest za to to, że Phoebe Dynevor, która grała miłość księcia Daphne Bridgerton, powróci: "Daphne pozostanie oddaną żoną i siostrą, pomagając swojemu bratu w nadchodzącym sezonie towarzyskim".

Czego mogą zatem spodziewać się widzownie? Jeszcze więcej intryg! (PAP Life)

moc/

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama