Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Berlin": Premiera serialu Netfliksa z uniwersum "Domu z papieru" w grudniu!

Premiera serialu "Berlin" już w grudniu. Spin-off "Domu z papieru" opowie o jednej z najbardziej niezwykłych kradzieży dokonanej przez kultową postać graną przez Pedro Alonso.

Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą - kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata - czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów.

Reklama

"Berlin": Poznajcie bohaterów

Członkowie gangu Berlina:

Keila (Michelle Jenner)

Wirtuozka inżynierii elektrycznej. Ekspertka w dziedzinie cyfrowych kodów i cyberbezpieczeństwa. Równie inteligentna i wrażliwa, co niedopasowana do otoczenia.

Damián (Tristán Ulloa)

Inżynier, fizyk i chemik. Idealna osoba do wcielenia w życie niemożliwych pomysłów Berlina, co sprawia, że są bliskimi przyjaciółmi. Z zawodu naukowiec w dziedzinie inżynierii i fizyki. W wolnych chwilach - genialny przestępca.

Cameron (Begoña Vargas)

Żywioł. Prowadzi auto i życie na pełnym gazie, nigdy nie zważając na ryzyko. Ale to nie dlatego jest w gangu. To o wiele bardziej bolesna historia...

Roi (Julio Peña Fernández)

Roi również ma talent, ale do otwierania zamków i trafiania do więzienia. Tak jest do czasu, gdy poznaje Berlina, staje się jego uczniem i lojalnym pomocnikiem. Razem tworzą dziwną parę.

Bruce (Joel Sánchez)

Człowiek, który potrafi obsługiwać każdy gadżet  - broń, ciężkie dźwigi, lance termiczne. Wyluzowany, czarujący, o beztroskim usposobieniu. Niektórym może się wydawać, że nie ma za grosz rozumu, ale nic bardziej mylnego.

"Berlin": Kiedy i gdzie oglądać?

Twórcami ośmioodcinkowego serialu są  Álex Pina ("Dom z papieru", "Sky Rojo") i Esther Martínez Lobato ("Dom z papieru", "Sky Rojo"). Scenariusz napisali Álex Pina, Esther Martínez Lobato, David Barrocal, David Oliva i Lorena G. Maldonado. Za reżyserię odpowiadają Albert Pintó (Sky Rojo, Malasaña 32), David Barrocal (Sky Rojo) i Geoffrey Cowper (Day Release).

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w październiku 2022 r. w Paryżu, a obecnie są kontynuowane w Madrycie.

Zobacz też:

"Wilk 2": Wszyscy przeciwko wszystkim! Historia buntu w drugim sezonie serialu Canal+

"Yellowstone": Kevin Costner żegna się z serialem! Kto go zastąpi?

"The Last of Us": Bella Ramsey powróci jako Ellie w drugim sezonie

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Dom z papieru | Pedro Alonso Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy