Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 409
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Berlin": Itziar Ituño i Najwa Nimri dołączają do obsady!

Fani "Domu z papieru" mają powody do radości! Jeszcze w tym roku zobaczą spin-off poświęcony Berlinowi. A do obsady serialu dołączyły właśnie dwie gwiazdy oryginalnej produkcji!

Do obsady o przygodach Berlina (Pedro Alonso) dołączyły dwie gwiazdy serialu "Domu z papieru" - Itziar Ituño i Najwa Nimri. Widzowie, którzy od zawsze chcieli poznać historię Lizbony i Sierry oraz czekali na więcej scen z Lizboną i Berlinem mogą zacząć już odliczanie do premiery!

"Berlin": O czym opowiada serial?

"Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą - kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata - czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów" - głosi oficjalny opis serialu.

Reklama

W serialu dedykowanym Berlinowi zobaczymy też nowy zespół, w którego skład wchodzą: Keila (Michelle Jenner), Damián (Tristán Ulloa), Cameron (Begoña Vargas), Roi (Julio Peña Fernández), Bruce (Joel Sánchez).

"Berlin": Kiedy i gdzie oglądać?

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w październiku 2022 r. w Paryżu, a obecnie są kontynuowane w Madrycie. Premiera zaplanowana jest na grudzień 2023 roku.

Zobacz też:

Premiery 2023 na Netfliksie! Polskie i zagraniczne nowości filmowe i serialowe

"Stranger Things": Gaten Matarazzo boi się zakończenia przygody z serialem

Gwiazdor "Gry o tron" krytykuje ten serial za epatowanie scenami seksu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dom z papieru | Netflix: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy