Stranger Things

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 229
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Gaten Matarazzo boi się zakończenia przygody z serialem

Gaten Materazzo, który w serialu "Stranger Things" wciela się w postać Dustina Hendersona, przyznał w rozmowie z Jimmym Fallonem, że zbliżający się finał serialu napawa go zarówno ekscytacją, jak i strachem. ['Stanger Things'] nie tylko było wspaniałą przygodą, ale też gwarancją stałej pracy. Teraz pora wrócić do bycia wolnym strzelcem" - przyznał aktor.

W rozmowie z Jimmym Fallonem Gaten Matarazzo przyznał, że "Stranger Things" to dla niego pokoleniowe doświadczenie. "to formujący aspekt ostatnich dziesięciu lat mojego życia, praktycznie całej dekady" - powiedział.

Spytany przez Jimmy'ego Fallona, czy planowany koniec serial serialu "Stranger Things" jest dla niego "słodko-gorzkim" doświadczeniem, Matarazzo odrzekł, że czuję zarówno ekscytację, jak i strach związany z finałem serii.

Reklama

"Chcesz dowiedzieć się, jak wszystkie te postaci zakończą swoją [serialową] podróż. Ale towarzyszy temu prawdziwy strach. ['Stanger Things'] nie tylko było wspaniałą przygodą, ale też gwarancją stałej pracy. Teraz pora wrócić do bycia wolnym strzelcem" - odrzekł aktor.

Matarazzo wierzy, że bracia Duffer zapewnią jego bohaterowi godne pożegnanie z serialem. Aktor wciela się w postać Dustina Hendersona - jednego z czwórki przyjaciół, którzy przeżywają niezwykłe, często mroczne i tajemnicze przygody.

"Jest w najlepszych rękach, w jakich może być. Matt i Ross [Dufferowie] znają tych bohaterów lepiej niż my. To niezwykle interesujące, ponieważ ufają nam [aktorom] na tyle, że pozwalają nam samym instynktownie decydować o kształcie niektórych scen. Nigdy tak naprawdę nie zastanawiałem się, co chcieliby dalej zrobić, teraz właśnie nadszedł ten moment" - dodał aktor.

"Stranger Things 5": Kiedy ruszą zdjęcia do finałowego sezonu?

Prace na planie wyczekiwanego piątego sezonu "Stranger Things" mają rozpocząć się w czerwcu 2023 roku. Niestety, nie wiadomo, kiedy można się spodziewać premiery finałowej odsłony, lecz przewiduje się, że będzie to połowa 2024 roku.

"Sezon piąty jest kulminacją wszystkich poprzednich serii, więc czerpie trochę z każdej z nich" - powiedział Ross Duffer podczas panelu dyskusyjnego w listopadzie zeszłego roku. "Staramy się odrobinę wrócić do początków, do tonu pierwszego sezonu. Jeżeli jednak chodzi o skalę finału, to przypomina czwarty" - dodał.

Przypomnijmy, że twórcy serialu "Stranger Things" w rozmowie z Variety zapowiedzieli, że w piątym sezonie widzowie mogą spodziewać się zamknięcia wątku Drugiej Strony.

"Jedyną rzeczą, w którą nie zagłębiamy się do końca w drugiej części [4. sezonu], jest mitologia Drugiej Strony. Dajemy wskazówki na ten temat i i jestem pewny, że ktoś na Reddicie będzie w stanie poskładać to do kupy. Ale wiele z tych odpowiedzi dotyczących Drugiej Strony jest tak naprawdę tym, na czym opiera się 5. sezon" - powiedział Ross Duffer.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Stranger Things

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy