Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Arcane": O czym opowie 2. sezon serialu?

"Arcane" jest jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa ostatnich tygodni. Fani nie mogą doczekać się premiery kolejnego sezonu animacji. Podczas gdy twórcy nie chcą jeszcze ujawniać żadnych szczegółów dotyczących kontynuacji produkcji, internauci starają się odgadnąć, jakie wątki zostaną ukazane w nadchodzącej części.

"Arcane": Sezon 2. Narodziny Warwicka

Serial "Arcane" cieszy się niesłabnącą popularnością wśród fanów seriali na całym świecie. Animacja nawiązująca do gry "League of Legends" podbiła serca nie tylko graczy, ale także osób, które niechętnie sięgają po gry komputerowe. Wszyscy z wyczekują szczegółów dotyczących kontynuacji serialu, która niedawno została oficjalnie potwierdzona.

W oczekiwaniu na więcej informacji, fani "Arcane" zaczęli snuć teorie na temat 2. sezonu. Zaczęli oni doszukiwać się wskazówek w pierwszej części "Arcane", a tych według nich było bardzo wiele. Jednym z głównych wątków, które według fanowskich teorii miałyby doczekać się kontynuacji, jest motyw szaleńczych eksperymentów Singeda - lekarza, stosującego metody, które przez niektórych mogłyby zostać uznane za co najmniej kontrowersyjne.

Reklama

W jednej z ostatnich scen 3. aktu "Arcane" można zauważyć włochatą łapę i tajemniczą fiolkę z zielonym płynem. Internauci podjęli trop i wydedukowali, że w 2. sezonie serialu Vander zostanie przemieniony w wilkołaka o imieniu Warwick. Czy ogarnięta furią bestia zdoła pokrzyżować plany naszych bohaterów?

Zobacz też: Serialowe premiery na grudzień 2021 

"Arcane": Sezon 2. Tajemniczy wróg

W 1. sezonie "Arcane" widzowie mieli okazję poznać matkę Mel, która posłużyła twórcom do przedstawienia dramatycznej historii jej rodziny. Brat Mel zginął z ręki tajemniczego wroga, którego tożsamości wciąż nie udało się odgadnąć. Fani doszukują się jednak podpowiedzi w przedstawionych w serialu krukach. W grze "League of Legends" są one narzędziem jednego z bohaterów - Swaina - który używa ich do zdobywania informacji o wydarzeniach w okolicy. Ptaki te często pojawiają się w końcówce pierwszego sezonu. Czy to możliwe, że Swain pojawi się w 2. sezonie "Arcane"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy