Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Arcane": Drugi sezon jest już w produkcji!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Arcane". Twórcy poinformowali, że drugi sezon animowanego hitu Netflixa jest już w produkcji! Choć nie poznaliśmy jeszcze daty premiery kontynuacji "Arcane", możemy przypuszczać, że będzie ona miała miejsce pod koniec 2022 roku lub w pierwszych miesiącach roku 2023.

"Arcane": Fabuła serialu

Tytuł "League of Legends" jest dobrze znany wielbicielom gier komputerowych na całym świecie. Stale rosnąca popularność gry sprawiła, że utworzono ligę e-sportową związaną z tą produkcją. Fakt, że "League of Legends" doczekała się ekranizacji nie powinien więc wydawać się szczególnie zaskakujący.

Akcja  dziewięcioodcinkowego serialu rozgrywa się w mieście Piltover, położonym w krainie Runeterry. Siostrach Vi i Jinx wraz z towarzyszami muszą stawić czoła wyzwaniom, które niesie ze sobą zagrażająca mieszkańcom Piltover wojna domowa. Dla fanów "League of Legends" jest to pierwsza okazja na poznanie uniwersum ich ulubionej gry.

Reklama

Choć serial fabularnie nawiązuje do tytułu kojarzonego przede wszystkim z rozgrywkami online, przekonał do siebie wiele osób, które nie są fanami "League of Legends". Produkcja zbiera wiele pozytywnych recenzji. Widzowie chwalą ją nie tylko za dobrze poprowadzone wątki fabularne, ale także za piękne animacje i wielowymiarowe postaci. 

Serial trafił na szczyt serialowego zestawienia od 6 listopada, czyli w dniu swojej premiery, i od tamtej pory bije rekordy popularności Tym samym zajął miejsce dotychczasowego lidera - "Squid Game" - który na szczycie serialowej listy przebojów znajdował się aż 50 dni.

Zobacz też: Rafał Mroczek: Aktor "M jak miłość" miał romans z Klaudią El Dursi?

"Arcane": Sezon 2.

Serial "Arcane" od kilku tygodni jest niekwestionowanym liderem zestawienia najpopularniejszych netflixowych produkcji. Ze względu na jego popularność, decyzja producentów o stworzeniu kontynuacji nie jest zaskoczeniem. Twórcy seriali poinformowali, że kolejny sezon jest już w produkcji!

Choć nie znamy jeszcze planowanej daty premiery, możemy przypuszczać, że 2. sezon "Arcane" trafi do serialowej biblioteki Netflixa pod koniec 2022 roku lub w pierwszych miesiącach roku 2023. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy