Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 345
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"American Primeval": Taylor Kitsch gwiazdą nowego serialu Netfliksa

Platforma streamingowa Netflix zamówiła do produkcji sześcioodcinkowy western zatytułowany "American Primeval" ("Ameryka pierwotna"). Jego producentami będą Eric Newman ("Narcos") oraz Peter Berg ("Friday Night Lights"). W roli głównej wystąpi w nim ulubiony aktor Berga, Taylor Kitsch ("John Carter"). Scenariusz wszystkich sześciu odcinków serialu "American Primeval" napisał Mark L. Smith, który z podobną tematyką mierzył się już w głośnym filmie "Zjawa" z Leonardo DiCaprio.

Jak informuje portal The Hollywood Reporter, westernowy dramat Netfliksa zapowiadany jest jako surowa i pełna przygód eksploracja narodzin Dzikiego Zachodu. Pokaże gwałtowne zderzenie kultur, religii i społeczności w czasie, w którym mężczyźni i kobiety walczą i umierają o kontrolę nad nowym światem. Nową ziemią, która jest ich przeznaczeniem. Serial "American Primeval" opowie historię ofiary, jaką muszą złożyć wszyscy decydując się na wkroczenie do nieokiełznanego pustkowia, którym rządzi bezprawie.

Taylorowi Kitschowi przypadła w udziale rola Isaaca. Pełnego traum mężczyzny, który walczy o pokonanie swoich demonów i znalezienie powodu do życia w tym brutalnym i karzącym świecie. 

Reklama

"American Primeval": O czym opowie serial Netfliksa?

"Takiego portretu amerykańskiego Zachodu jeszcze nie widzieliśmy. Surowy, ekscytujący, napędzany akcją i ożywiony za sprawą kalejdoskopu emocjonalnie przekonujących postaci, którym przewodzi utalentowany Taylor Kitsch. Jesteśmy podekscytowani możliwością eksploracji nowych otchłani westernowego gatunku, partnerując tak niesamowitym twórcom jak Eric Newman i Peter Berg" - powiedział Peter Friedlander z Netfliksa.

"Mierzymy wysoko. Zabierzemy widzów w najbardziej dynamiczną, intensywną i chwytającą za serce opowieść o przetrwaniu, jak to tylko możliwe. Wchodzimy do brzucha bestii" - zapewnia Peter Berg, który tym serialem chce rywalizować z popularnym neo-westernowym serialem "Yellowstone" platformy Paramount+

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Kitsch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy