Reklama

Naznaczony

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 106
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy zostanie rozwiązana tajemnica Nieznajomego

Nadszedł czas ostatecznej rozprawy z Nieznajomym. Nikt tak naprawdę nie wie kim jest i dlaczego walczy po mrocznej stronie świata. Dziś ostatni odcinek serialu.

Tajemniczy przybysz (Arkadiusz Bazak) jest najprawdopodobniej emanacją zła, które przybrało postać starszego mężczyzny. Przemierza Ziemię w poszukiwaniu grzesznych dusz. Nieznajomy jest stary jak świat, umacnia się jednak w świecie bez sumienia. Siły dodają mu grzechy i zło, które się tli nawet w czystych duszach.

Reklama

Legendy niosą, że kiedyś służył ludziom czyniąc dobro. Niestety nieograniczona władza i możliwość zajrzenia do najbardziej ciemnych zakamarków duszy zwykłych śmiertelników, sprawiły, że zachłysnął się swą mocą i znienawidził ludzi, uznając ich za słabych, nikczemnych, wiarołomnych. Nieznajomy bawi się śmiertelnikami, manipulując nimi niczym władca marionetek. Już dawno uznał, że nie ma sobie równych, jednakże wie, że nie zdołał poznać do końca duszy wszystkich śmiertelników. I tych właśnie wybiera sobie do walki.

Naznacza tajemniczym piętnem, ekscytując się tym jak miotają się próbując walczyć ze swoją grzeszną przeszłością i rozwiązaniem zagadki istnienia Nieznajomego…

Tadeusz Kral jest wybrańcem Nieznajomego, kolejnym Naznaczonym na kartach mrocznej historii wszechświata. Wydawać by się mogło, że znowu Nieznajomy wygra, jednakże tym razem Naznaczony jest wspomagany, przez siły potężniejsze od samego Mrocznego Przybysza… Wyniku tej walki nie sposób przewidzieć!

Ostatni odcinek serialu "Naznaczony" to splot wielu wątków. Ich rozwiązanie jest już bardzo blisko. Tadeusz (Piotr Adamczyk) zabiera swoją rodzinę na wakacje. Jego żona (Anna Dereszowska) i córka Natka ( Julia Wróblewska) nie domyślają się prawdziwego celu podróży.

Tymczasem w nadmorskim klasztorze pod przewodnictwem Radlera (Jerzy Skolimowski) spotykają się znawcy spraw duchowych, naukowcy, tropiciele - mający nadzieję na unicestwienie Nieznajomego. Tadeuszowi zostaje wezwany przez Radlera do klasztoru, gdzie przygotowuje się do walki. Już wie za co pokutuje i dlaczego stał się Naznaczonym. Nie wie tylko o czyje życie przyjdzie mu zmierzyć się z Nieznajomym.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje