Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zrozumiał swój błąd

Podczas spotkania z Ziębami Bogdan przeprasza rodziców i dzieci za to jakim był człowiekiem... Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym odcinku "Na Wspólnej"!


Syn marnotrawny

Reklama

Za pośrednictwem dzieci Bogdan zaprasza Marię i Włodka na obiad. Kasia i Franek są zaskoczeni łagodnością ojca. Nawet Jarek jest pod wrażeniem i przychodzi na rodzinne spotkanie...

Podczas obiadu Bogdan zaskakuje wszystkich! Przeprasza rodziców i swoje dzieci za to, jakim był człowiekiem...

Michał chce zemsty!

Kinga martwi się o męża - odkąd zobaczył Pawłowską jest owładnięty żądzą zemsty! Michał spotyka się z Barteckim - okazuje się, że Laura pośredniczy w intratnej transakcji kupna ziemi przez inwestora!

 Brzozowski uświadamia Barteckiemu kim jest Laura vel Anita! Przez tę oszustkę mężczyzna może stracić wszystkie pieniądze! Czy inwestor uwierzy Michałowi?

Powody do zazdrości?

Do Oli dzwoni Daniel. Tłumaczy, że został sam z bratem i prosi o pomoc. Ola odwiedza swojego byłego chłopaka - ku jej zaskoczeniu zaczynają rozmawiać ze sobą jak przyjaciele...

Młody Brzozowski podwozi Olę na randkę z Olivierem. Ten - widząc Daniela - jest wściekły! Posądza Olę o to, że mści się na nim za jego wyjazd z Eweliną!


Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Marta Wierzbicka | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje