Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10510
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zmieni Danutę nie do poznania

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale życie w luksusie i owszem. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy będzie nowa bohaterka serialu "Na Wspólnej" - Halina Dębek.

Kobieta "luksusowa", żona biznesmena, hedonistka w każdym calu, a przy tym obdarzona darem przekonywania ludzi do swoich racji. Taka jest nowa postać serialu "Na Wspólnej", którą wykreuje Katarzyna Żak. Pierwszy odcinek serialu z jej udziałem już w środę, 28 października.

Reklama

Zakupy, wizyty w salonach SPA, maseczki, masaże, konsultacje u znanych stylistów, modne stroje, gadżety i drogie zachcianki. Do tego kosztownie urządzony dom w bogatej dzielnicy i kochający mąż, który ciężko pracuje na to, by małżonka mogła opływać w luksusy. Tak można w kilku słowach opisać wystawne życie Haliny Dębkowej - żony wspólnika Marka Zimińskiego (Grzegorz Gzyl).

Kobieta nie wyobraża sobie innego standardu życia, niż ten, który posiada. Zresztą nie musi, bowiem interesy jej męża i Zimińskiego idą doskonale.

Z tej właśnie okazji Dębek (Maciej Kujawski) zaprasza Marka i Danutę (Lucyna Malec) na "skromne" spotkanie do siebie, by uczcić sukces ich firmy. Szybko okazuje się, że to, co dla jednych jest skromne, u drugich powoduje prawdziwe osłupienie.

Danuta i Marek, widząc jak mieszkają Dębkowie, są prawdziwie onieśmieleni ich bogactwem. Halina oprowadza ich po domu, z wielką emfazą opowiada o każdym szczególe wystroju i zwraca uwagę na kosztowne przedmioty. Przy okazji również zachęca nowych znajomych do swojej nowej pasji, jaką jest taniec flamenco. Z dumą dodaje, że udało jej się już namówić do prywatnych lekcji męża, który teraz nie wyobraża sobie życia bez flamenco...

Zimińscy z zaciekawieniem wysłuchują opowieści państwa domu i spoglądają ukradkiem na przepych, jaki ich otacza. Podczas pożegnania Marek spontanicznie proponuje Dębkom rewizytę. Halina z przyjemnością przyjmuje zaproszenie, po czym wyraża przekonanie, że ich nowa znajomość z pewnością przerodzi się we wspaniałą przyjaźń.

W tej samej chwili na twarzy Danuty maluje się przerażenie. Jak zareaguje Halina na ich skromne mieszkanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy 10 listopada, kiedy to Dębkowie złożą wizytę w mieszkaniu Zimińskich.

Choć obie panie są z zupełnie różnych światów to jednak znajdą ze sobą wspólny język. W przewidywalnym dotąd życiu Danuty szykuje się prawdziwa rewolucja. Zarówno stylowa, jak i nieco światopoglądowa. To wszystko za sprawą Haliny Dębkowej.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje