Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zdrady i romanse

Nowe odcinki, nowe wątki, nowe zwroty akcji i... nowi bohaterowie! Ich pojawienie się wywoła naprawdę ogromną rewolucję w życiu mieszkańców Wspólnej, a w szczególności rodziny Ziębów...

Ślub Żanety i Wojtka


Już niebawem widzowie serialu będą świadkami kolejnych zaręczyn Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach). Te, ku zaskoczeniu wszystkich, tym razem doprowadzą do ślubu!

Reklama

Pierwszy pocałunek Marty i Pawła

Wiele emocji z pewnością wywoła, nabierająca coraz większych rumieńców, relacja Marty (Joanna Jabłczyńska) i Pawła (Rafał Cieszyński).

A przy tym gorliwe starania Wolińskiego w kontekście odnalezienia informacji o dawcy serca, które otrzymał...

Toksyczna miłość Oli i Oliviera

Na równie mocne wrażenia muszą się przygotować fani rodziny Zimińskich - przed nimi bowiem bardzo trudny i pełen dramatycznych wydarzeń czas.

Ola (Marta Wierzbicka) coraz bardziej będzie wchodzić w świat narkotyków. Jej miłość do Oliviera (Mikołaj Roznerski), który ma na nią absolutnie destrukcyjny wpływ, może mieć bardzo zgubne skutki...

Basia i Andrzej - kiedy zdrada wyjdzie na jaw?

A przy okazji złych wpływów - trudno nie wspomnieć o Andrzeju (Tomasz Schimscheiner), który totalnie straci głowę dla Jagody (Magdalena Różańska). Basia (Grażyna Wolszczak) będzie dostrzegać niepokojące sygnały w zachowaniu męża. Czy w końcu zorientuje się, że Andrzej ją zdradza?

Z kolei - czy Agnieszka (Katarzyna Walter) wybaczy zdradę Rafałowi (Lech Mackiewicz) i pozwoli mu do siebie wrócić? Czy Igor (Jakub Wesołowski) wróci do Mai (Agnieszka Żulewska), czy jednak zostanie z Magdą (Karolina Nolbrzak)?

Kto pojawi się na Wspólnej i wywróci do góry nogami życie Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) Ziębów?

Odpowiedzi na te i wiele innych, równie emocjonujących, pytań już w najbliższych tygodniach - tylko w "Na Wspólnej"!

 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama