Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tłum gwiazd na pokazie Bohoboco

Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", oraz Agnieszka Dygant i Daria Widawska, czyli Agata Przybysz i Dorota Gawron z "Prawa Agaty", spotkały się w miniony weekend na pokazie najnowszej kolekcji duetu projektantów Bohoboco. Razem z nimi pokaz obejrzało kilkanaście innych znanych z seriali gwiazd.


Bohoboco to jedna z ulubionych marek odzieżowych polskich gwiazd. Jej twórcy - projektanci Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach - mówią, że projektując ubrania, myślą przede wszystkim o funkcjonalności, wygodzie i klasie. Choć marka jest stosunkowo młoda, ma już całe rzesze fanek już wśród gwiazd i celebrytek. Nic dziwnego, że na pokazie najnowszej kolekcji duetu Jesień-Zima/2013 zjawił się tłum znanych pań.

Reklama


Oprócz Małgorzaty Sochy, Agnieszki Dygant i Darii Widawskiej nowymi projektami Bohoboco zachwycały się m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", Maja Bohosiewicz, czyli Aneta z "Aidy", Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Jabłońska z "Galerii", Anna Samusionek, czyli Kasia Kołacz z "Przepisu na życie", i Agnieszka Wagner, czyli Izabela Gordon z "Barw szczęścia".


Czym Bohoboco zachwyca gwiazdy? Aktorki nie kryją, że podoba się im kosmopolityczna mieszanka stylów, jaką charakteryzują się kolekcje duetu Owczarek-Lach, w projektach których nowojorski luz miesza się z londyńską awangardą, paryską elegancją i mediolańskim dolce vita.


Gwiazdy uwielbiają pozować na czerwonym dywanie w sukienkach Bohoboco. Niemal na każdej ważnej imprezie przynajmniej kilka pań ma na sobie którąś z kreacji tej marki.


- Nie ukrywam, że Bohoboco to jedna z moich ulubionych marek. W kreacjach, które tworzą Kamil i Michał, czuję się po prostu świetnie. Są bardzo eleganckie i kobiece! - powiedziała po pokazie Małgorzata Socha.


W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd, które przyszły na pokaz Jesień-Zima 2013. Zobaczcie, jak prezentowały się na czerwonym dywanie w warszawskim Soho Factory.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje