Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Rywalka Oli wkracza do gry!

Wkrótce Ola (Marta Wierzbicka) stanie oko w oko z Eweliną (Weronika Jaskółka), byłą dziewczyną Oliviera (Mikołaj Roznerski). Powodowana zazdrością sięgnie po tabletkę ecstasy...

Zdradzamy, że w 1740. odcinku „Na Wspólnej” (emisja w poniedziałek 8 kwietnia) Olivier zaprosi Olę na imprezę do siebie. Zimińska będzie chciała wiedzieć, z jakiej okazji.

Reklama

- Dzisiaj wraca z Amsterdamu moja przyjaciółka Ewelina, którą znam od dzieciństwa – wyjaśni lakonicznie chłopak.

Od Indiany (Przemek Wyszyński) Ola dowie się, że Ewelina jest modelką.  

- Przez jakiś czas mieszkała i pracowała w Japonii, a obecnie studiuje w Amsterdamie – doda. - Byli kiedyś z Olivierem parą, ale to już stara historia.

Podczas imprezy Ewelina zostanie gwiazdą wieczoru. Poirytowana Ola będzie starała się robić dobrą minę do złej gry. W pewnym momencie Ewelina poczęstuje Oliviera ecstasy. Ola zauważy, jak jej chłopak zażywa narkotyk i - ku jego zaskoczeniu – również postanowi poczęstować się tabletką. Olivier spróbuje odwieść ją od tego zamiaru, lecz ona zignoruje jego słowa... A po ecstasy zacznie rozrabiać. Następnego dnia dowie się od Oliviera, że musiał powstrzymywać ją przed wskoczeniem nago do basenu sąsiada.

Do czego jeszcze będzie w stanie posunąć się zazdrosna i zakochana po uszy Ola Zimińska?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje