Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romanse, rozstania, adopcja i uzależnienie w "Na Wspólnej"!

Emocjonują, wzruszają, śmieszą, a czasami wprawiają w osłupienie - losy bohaterów "Na Wspólnej" z pewnością i tym razem nie pozostaną obojętne widzom. Burzliwe rozstanie Basi i Andrzeja, kontrowersyjne starania Zuzy o możliwość adopcji dziecka, dramatyczny upadek Oli oraz nowy mężczyzna w życiu Ewy to zaledwie namiastka tego, co jesienią zobaczymy w serialu. Szykują się duże zmiany, a wręcz rewolucja! Uwaga, spoilery!Reklama

"Na Wspólnej" po wakacjach zafunduje widzom dużą dawkę emocji. Na początek trzęsienie ziemi - czyli dramatyczne wydarzenia w życiu Oli Zimińskiej. Dziewczyna, mając przy sobie 10 gramów amfetaminy, wpada w ręce policji.

Wieść o jej konflikcie z prawem natychmiast rozchodzi się po uczelni. Zimińscy dowiadują się o poważnych problemach swojej córki dopiero od funkcjonariuszy, którzy przychodzą przeszukać ich mieszkanie! To dla rodziców ogromny szok i początek prawdziwego piekła... Przymusowy odwyk, wizyty w prokuraturze, nieustanny nadzór nad córką-narkomanką i w końcu tragedia, która na zawsze zmieni życie Oli...

Wielkie zmiany czekają Zuzę i Kamila, którzy bardzo pragną dziecka. Z tą różnicą, że Kamil bardzo chciałby mieć swojego potomka, a Zuza zdecydowała się na adopcję. 

Hofferowa nie chce już ryzykować, dlatego stara się przekonać męża do swojej decyzji. A właściwie stawia go przed faktem dokonanym i umawia ich w ośrodku adopcyjnym. Zaskoczony Kamil deklaruje, że z miłości do żony, gotów jest zrobić wszystko...

W pewnym momencie staje jednak przed dylematem, którego się nie spodziewał: Zuza, będąc nosicielką wirusa HIV, ma znikome szanse na adopcję - dlatego prosi męża o fałszywe zwolnienie lekarskie. Co zwycięży - miłość do żony czy lekarska etyka?!

Z kolei w małżeństwie Basi i Andrzeja po miłości nie ma już nawet śladu. Tych dwoje czeka na rozprawę rozwodową. Andrzej usiłuje wymóc na żonie, żeby odbyło się to bez orzekania o winie. Basia jednak chce zemsty. Rozpad małżeństwa Brzozowskich destrukcyjne wpływa na ich relacje z dziećmi.

Brzozowska przeżywa bardzo ciężkie chwile, a żeby tego wszystkiego było mało - zostaje zwolniona z pracy. Czy zdoła się od niego odbić i zacząć wszystko od nowa? Czy znajdzie kogoś, kto znowu da jej radość z życia i poczucie spełnienia?

Sensacji nie zabraknie również w wątku Ewy, która na swej drodze spotka przystojnego i majętnego mężczyznę - Tomasza Bednarskiego (Mariusz Drężek). Czy u jego boku znajdzie w końcu szczęście, na które tak czeka?

Czy los uśmiechnie się do Igora, który wrócił z Manchesteru z nadzieją na wspólną przyszłość z Magdą i Julką?

Czy nowe hobby Żanety i jej tajemniczy układ z Mirem (Marcin Przybylski) - najlepszym przyjacielem Wojtka - nie pogrzebie jej planów na wspólne życie z Szulcem?

I w końcu kto tak naprawdę stoi za pojawieniem się na Wspólnej specjalistki od rewolucji - Magdy Gessler? I co, a może kto, stanie się przedmiotem jej zainteresowania?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy już we wrześniu tylko w "Na Wspólnej!

Emisja: poniedziałek - czwartek godz. 20:05, od 2 września.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje