Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10794
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Roman ojcem dziecka Marylki?!

Nad związkiem Honoraty i Romana kłębią się czarne chmury... A to wszystko za sprawą naiwnego w swej dobroci Hoffera, który za wszelką cenę chce pomóc ciężarnej przyjaciółce. Na uczelni aż huczy od plotek, że to właśnie Roman jest ojcem dziecka Marylki! Mało tego, docierają one do matki dziewczyny... Pani Kogutowa decyduje się złożyć Hofferowi wizytę i zmieszać go z błotem za to, że "zbałamucił dziewczynę"! Tej aferze przysłuchuje się zszokowana Honorata... Co jeszcze wydarzy się w 1770. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdź!


Wrobiła go w ciążę?!

Reklama

Marylka przychodzi do Romana. Czekając na niego, zwierza się Honoracie, że popełniła wielki błąd - boi się, że zostanie z dzieckiem sama... Leśniewska przyznaje, że niełatwo znaleźć odpowiedzialnego i stałego w uczuciach mężczyznę. Stara się być miła i życzliwa dla ciężarnej dziewczyny.

Niebawem zjawia się Roman. Ukradkiem wręcza przyjaciółce kilkaset złotych. Leśniewska to zauważa - Hoffer gęsto się tłumaczy, że to tylko pożyczka, bo przecież nie może zostawić Marylki w potrzebie...

Tymczasem na uczelni pojawia się matka Marylki - pani Kogut. Zaczepia kolegów z roku córki i wypytuje z kim ona się zadaje! Studenci wymieniają Romana, robiąc przy tym niewybredne żarty. Jeden z nich daje jej wizytówkę Hoffera. Kobieta natychmiast udaje się pod wskazany adres.

Na miejscu zastaje Honoratę. Przedstawia się i oznajmia, że przyszła do Romana. Honorata zaprasza ją do środka i opowiada o dzisiejszej wizycie jej córki. Kogutowa ubolewa, że Marylka zeszła na złą drogę. Nagle o to, że zbałamucił dziewczynę a teraz próbuje uniknąć odpowiedzialności oskarża... Hoffera!

Honorata siada z wrażenia. Kogutowa nie odpuszcza - z pogardą rzuca te oskarżenia w twarz wchodzącemu, osłupiałemu Romanowi! Dodaje, iż o tym, że to on jest ojcem dziecka wie od... Marylki! Zszokowana Honorata wychodzi z mieszkania bez słowa...

Kazik zdobywa serce Magdy

Ewa pyta Magdę czy może zabrać Julkę na tydzień do Igora - dziewczynie nie do końca podoba się ten pomysł. Jednak ostatecznie zgadza na wyjazd córki.

Po południu Magdę odwiedza Kazik. Chłopak po raz kolejny nie ukrywa, że Żebrowska bardzo mu się podoba. Magda w końcu ulega czarowi przystojnego kolegi... Między nimi dochodzi do gorącego pocałunku. Czy Magda pozwoli sobie na chwilę zapomnienia?

Izabela czuje się jak morderczyni

Do Izy przychodzi komisarz Wróbel. Zabiera ją na przesłuchanie. Jerzy kolejny raz musi przeprosić żonę, że swoją powieścią wpędził ją w kłopoty...

Na komisariacie Iza potwierdza, że po śmierci Wiktora zajmowała się finansami firmy. Wróbel sugeruje, że jeden z firmowych przelewów z tamtego okresu - opiewający na pokaźną kwotę - jest bardzo podejrzany... 

Zdenerwowana Iza pyta, czy policja oskarża ją o to, że zleciła zabójstwo męża?!


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Waldemar Obłoza | Anna Korcz | Karolina Nolbrzak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje