Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9897
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przyłapany na gorącym uczynku!

Basia (Grażyna Wolszczak) martwi się o Andrzeja (Tomasz Schimscheiner), że zbytnio się przepracowuje. Tymczasem Brzozowski znów umawia się z Jagodą (Magdalena Różańska)! Daniel (Michał Tomala) jest w szoku, bo przez przypadek widzi ojca z kochanką!

Zobaczy ojca z kochanką!

Basia martwi się o Andrzeja - uważa, że ostatnio zbytnio się przepracowuje. Brzozowski obiecuje żonie, że dziś wróci wcześniej i wyjdą gdzieś razem.

Reklama

Niestety, Jagoda prosi Andrzeja żeby spędził wieczór z nią - a on nie potrafi jej odmówić... Kiedy kochankowie spotykają się w centrum miasta, przypadkiem widzi ich Daniel!

Natrętny adorator

Marta (Joanna Jabłczyńska) jest bardzo przygnębiona po odwiedzinach u Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur). Kiedy dzwoni do niej Paweł (Rafał Cieszyński)  - nie ma ochoty z nim rozmawiać. Zaniepokojony Woliński przyjeżdża na Wspólną.

W mieszkaniu zastaje jednak tylko Romana (Waldemar Obłoza). Paweł upiera się, że poczeka na Martę. Jak Hoffer potraktuje natrętnego absztyfikanta córki?

Znowu namawia ją do brania narkotyków!

Olivier (Mikołaj Roznerski) i Indiana (Przemysław Wyszyński) planują dziś wyjście na koncert. Kiedy Olivier przychodzi po Olę obiecuje Zimińskim, że zatroszczy się o ich córkę i odprowadzi ją po koncercie.

Dobry nastrój pryska kiedy - przed klubem - Indiana częstuje wszystkich exstasy. Oliviera denerwuje, że Ola nie chce się wyluzować...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje