Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przejrzy na oczy?

Ola jest załamana po wczorajszej kłótni z Olivierem. Chłopak nie pojawił się na uczelni. Zimińska cały dzień czeka na telefon od ukochanego, ale bez skutku. Po zajęciach jedzie do domu Oliviera, żeby się z nim pogodzić. Tam... przyłapuje swojego chłopaka z inną dziewczyną! W reakcji na to, co widzi, wymierza mu siarczysty policzek!


Reklama

Ola (Marta Wierzbicka) wyczekuje przed uczelnią na swojego chłopaka. Próbuje się do niego dodzwonić, ale Olivier (Mikołaj Roznerski) ma wyłączony telefon.

Coraz bardziej zdesperowana zaczyna wypytywać Indianę (Przemysław Wyszyński), czy wie co dzieje się z Olivierem. Zmieszany Indiana zbywa ją półsłówkami. Widząc, że koleżanka jest w fatalnym nastroju proponuje jej wypad na piwo. Ola jednak nie ma na to ochoty... Woli pojechać do Oliviera.

On tymczasem zabawia się ze swoją nową koleżanką (Anna Ćwięka)... Kiedy niespodziewanie odwiedza go Ola, próbuje ukryć zdenerwowanie i przyjmuje ją w przedpokoju. Udaje, że sprawiła mu wielką radość swoją wizytą. Proponuje, żeby natychmiast pojechali na miasto coś przekąsić. Wręcza zaskoczonej Oli kluczyki do auta i nalega, aby wyprowadziła je z garażu.

Po jej wyjściu szybko wraca do pokoju i tłumaczy Natalii, że ma bardzo pilną sprawę do załatwienia. Prosi, żeby wyszła z domu chwilę po nim. Nagle wraca Ola. Starając się zachować spokój przedstawia się dziewczynie i z sarkazmem komentuje sytuację. Olivier próbuje się wytłumaczyć, lecz młoda Zimińska nie ma zamiaru go słuchać. Wymierza Olivierowi siarczysty policzek i wychodzi...

Czyżby to koniec tej fatalnej znajomości? Czy Ola w końcu przejrzy na oczy? Czy wręcz przeciwnie - pogrąży się jeszcze bardziej i pociechy będzie szukać w narkotykach? Odpowiedzi na te pytania już w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej"! 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Marta Wierzbicka | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje