Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pełne sensacji odcinki

Emocjonujące historie i zaskakujące zwroty akcji zrewolucjonizują życie mieszkańców najpopularniejszej serialowej ulicy, czyli "Na Wspólnej".

Takich kobiet jak Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) się nie zapomina. Serialowa femme fatale zmanipuluje Michała (Robert Kudelski) do tego stopnia, że jego małżeństwo stanie pod wielkim znakiem zapytania. Czy Kinga (Ilona Wrońska), która już raz zawiodła się na mężu, po raz kolejny uwierzy w jego usprawiedliwienia? Czy zdoła wybaczyć mu jego wielki błąd?

Reklama

W nowym sezonie także młodzież da swoim rodzicom mocno w kość. Wielu "atrakcji" dostarczy Oksanie (Magdalena Nieć) i Borysowi (Oleg Sawkin) - Aleks (Paweł Marczuk). Chłopak nie może pogodzić się z faktem, że matka zataiła przed nim informację na temat jego prawdziwego ojca. Dlatego postanowi zemścić się na obojgu. W pewnym momencie jego własny plan wymknie mu się jednak spod kontroli i o mały włos nie doprowadzi do tragedii.

Chwile zwątpienia z powodu uzależnienia alkoholowego swojego syna będzie przeżywał Roman (Waldemar Obłoza). Czy zdoła przemówić Kamilowi (Kazimierz Mazur) do rozsądku, uchronić przed powielaniem swoich błędów i tym samym uratować jego związek z Zuzą (Małgorzata Socha)?

Na pewno jest ktoś, komu będzie zależało, żeby tak się nie stało. Mowa oczywiście o Mikołaju Leśniewskim (Krzysztof Wieszczek), który nie straci nadziei na zdobycie serca Zuzy. Tym bardziej, że w otoczeniu Kamila pojawi się Magda (Karolina Nolbrzak). Ta znajomość zostanie zepchnięta na dość oryginalne tory, pod wpływem bardzo bezpośredniej i wyzwolonej dziewczyny.

Wiele życiowych i zawodowych zmian czeka również małżeństwo Konarskich. Pozycja Marty (Joanna Jabłczyńska) w firmie zostanie poważnie zachwiana. "Życzliwy" kolega z pracy rzuci na jej zawodową nieskazitelność poważny cień. Sprawa okaże się na tyle poważna, że Marta straci pracę i dobre imię, na które tak długo i z poświęceniem pracowała.

Nowe odcinki "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:05 na antenie TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje