Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10693
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy sezon

W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serialu pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

Czy Maja (Agnieszka Żulewska) i Igor (Kuba Wesołowski) mają jeszcze szanse być razem? Na ile skuteczny w staraniach o serce dziewczyny okaże się Tadeusz Nowicki (Jacek Poniedziałek)? Już jesienią zobaczymy romantyczne oświadczyny w jego wykonaniu i piękny pierścionek na palcu Mai. Jednak gdy serce kobiety należy do innego mężczyzny droga do ślubnego ołtarza może się wydłużać?Czy Igor zdąży zmienić bieg wydarzeń?

Reklama

Trudno nie zauważyć, że Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) na dobre rozpanoszyła się na Wspólnej. Ma w swoich rękach nie tylko pulę udziałów Bud-Maksu, ale również i Michała (Robert Kudelski). Wygląda na to, że Brzozowski całkowicie stracił dla niej głowę. Jak atrakcyjna femme fatale wykorzysta uległość swojego wspólnika? Czy Michał w końcu się opamięta i zrozumie, że w życiu nie ma nic cenniejszego niż rodzina i przyjaciele? Jak Kinga zniesie tę próbę? I w końcu:

czy ocaleje bar Ziębów i biuro Ewy i Żanety? Odpowiedzi na te wszystkie pytania już we wrześniu!

Ola (Marta Wierzbicka) i Daniel (Michał Tomala), sfrustrowani uporem i restrykcjami rodziców, znajdą nowy sposób, by być razem. Koniec potajemnych spotkań wbrew woli Zimińskich i Brzozowskich! Wystarczy również ustępstw z strony młodych, by odbudować zaufanie rodziców. Ola i Daniel, postanowią być razem, mimo wszelkich przeciwności. Jak do tego doprowadzą?

To zobaczymy już we wrześniu.

Dla zainteresowanych losami rozdzielonej rodziny Ziębów mamy bardzo ważną informację. Już we wrześniu będziemy świadkami niespodziewanego powrotu Grzegorza (Leszek Lichota)! Czy to oznacza, że Maria (Bożena Dykiel) odzyska syna, a Żaneta (Anna Guzik) męża? Tego dziś nie możemy jeszcze zdradzić. Jak dalej potoczą się losy rodziny Ziębów przekonamy się już po wakacjach!

Mikołaj Leśniewski (Krzysztof Wieszczek) nie ustaje w staraniach o uczucia Zuzy (Małgorzata Socha). Już we wrześniu zobaczymy czy dzięki swoim sprytnym i cynicznym zagrywkom osiągnie zamierzony cel. Sytuacja z pozoru wydaje się sprzyjająca, bowiem Zuza zostawiła Kamila (Kazimierz Mazur) i wyprowadziła się z domu Hofferów. Mikołaj na pewno nie będzie próżnował... A oliwy do ognia doleje nowa znajoma Kamila - Magda, która będzie miała dość specyficzny sposób na nawiązywanie znajomości z chłopakami... W roli Magdy, już we wrześniu, zobaczymy nową twarz serialu - Karolinę Nolbrzak.

Co sezon serialowa ekipa "Na Wspólnej" powiększa się. Już we wrześniu widzowie będą mogli zobaczyć to dosłownie na własne oczy bowiem na świat przyjdzie Klementynka (Karolina Brzosko) - córka Izabeli (Anna Korcz) i Jerzego (Wojciech Wysocki)! Ich szczęście zostanie jednak zakłócone aferą związaną z nową powieścią Dudka, a właściwie z Adelą (Izabela Noszczyk), która została przedstawiona mediom jako jego autorka?

A to wcale nie wszystko. Po wakacjach nietypowe wydarzenia będą miały miejsce wżyciu innych serialowych bohaterów. Jeden z nich wyląduje w więzieniu. Innego dotknie problem związany z aborcją. Znana serialowa para zdecyduje się na adopcję. A jeszcze inna bohaterka przekona się co znaczy wielka miłość i bezgraniczna fascynacja.

Nowe odcinki "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku w TVN o g. 20.05.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje