Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9981
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najważniejsza jest motywacja!

Anna Guzik, czyli Hela Trojańska z "Heli w opałach" i Żaneta Kopeć-Zięba z "Na Wspólnej", długo walczyła ze zbędnymi kilogramami. Dziś może się pochwalić idealną figurą.

Anna Guzik nie kryje, że jej walka z nadwagą trwała wiele, wiele lat i kosztowała ją mnóstwo wysiłku i wyrzeczeń.

Reklama

- Stosowałam różne diety, ale żadna nie przynosiła upragnionego rezultatu. Chudłam i zaraz potem znowu przybierałam na wadze - mówi aktorka.

W końcu, po latach zmagań o idealną sylwetkę, Ani udało się dopiąć swego. Schudła kilkanaście kilogramów i czuje się świetnie. Jak tego dokonała?

- Zmieniłam swoje nawyki. Przestałam jeść pewne produkty, zaczęłam ćwiczyć, grać w tenisa, pływać. Kiedy się bardzo chce, nie jest trudno rozprawić się skutecznie z własną wagą. Ja bardzo chciałam! - opowiada.

Na zakończonym w niedzielę Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach Anna Guzik nie mogła wręcz opędzić się od komplementujących ją wczasowiczów. Wszyscy zachwycali się jej wyglądem i prosili o przepis na idealną figurę. Ania z uśmiechem odpowiadała na pytania związane z jej dietą.

- Najważniejsza jest motywacja. Potem trzeba się tylko trzymać pewnych zasad i po prostu... chudnąć - mówiła z rozbrajającym uśmiechem.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | Na Wspólnej | Hela w opałach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje