Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10533
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Życie Igora i jego córeczki w niebezpieczeństwie!

Śledztwo dziennikarskie Nowaka (Kuba Wesołowski) w sprawie kamienicznika Czechowskiego (Przemysław Kozłowski) okaże się wyjątkowo niebezpieczne dla życia i zdrowia jego rodziny. Efekt? Igor zdecyduje się na wyjazd do Madrytu!Wkrótce Igor odkryje, że Czechowski to typ, który nie przebiera w środkach, byle tylko przejąć kolejne mieszkania i zarobić na tym krocie. Będzie zły, że sam musi ryzykować, podczas gdy organy ścigania właściwie nie robią nic w tej bulwersującej sprawie.

Uszkodzone hamulce

Reklama

Podczas jazdy samochodem Nowak zorientuje się, że nie działają mu hamulce. Tylko cudem uda mu się bezkolizyjnie zjechać z drogi i po pewnym czasie zatrzymać auto w polu. Miejscowy mechanik stwierdzi, że zbiornik z płynem hamulcowym jest cały podziurawiony. Na dodatek wszystko wskazuje na to, że ktoś uszkodził go celowo... Dziennikarz śledczy ze zgrozą pomyśli sobie, co mogłoby się stać, gdyby do awarii doszło na ruchliwej drodze.

- Mam nadzieję, że ani mi, ani mojej rodzinie nie grozi już żadne niebezpieczeństwo - zwierzy się naczelnemu (Janusz Chabior), gdy ten pogratuluje mu znakomitego artykułu. - Zamierzam przywieźć mamę (Ewa Gawryluk) i Julkę (Lena Jonik) z powrotem do Warszawy.

Próba porwania i pogróżki

Tymczasem Ewa - będąc na spacerze z wnuczką - zadzwoni do syna i zaproponuje mu, żeby po pracy wybrali się z małą do pizzerii. W pewnym momencie drogę zajedzie jej auto, z którego wyskoczą jacyś mężczyźni. Igor usłyszy w słuchawce płacz Julki i Ewę, która rozpaczliwie wzywa pomocy... Zobaczymy to w 1924. odcinku "Na Wspólnej“ (emisja we wtorek 27 maja).

Jakiś czas później Hofferowa i przypadkowy świadek zrelacjonują policjantom przebieg zajścia. Niemal w tym samym momencie na miejsce zdarzenia przyjedzie Igor z Arturem. Roztrzęsiona Ewa wyjaśni, że ktoś próbował uprowadzić Julkę. Na szczęście porywacze spłoszyli się i uciekli.

Niestety, na tym nie koniec. Igor dostanie telefon z bardzo poważnymi pogróżkami... Po serii mrożących krew w żyłach zdarzeń policja przyzna mu ochronę. Oficer prowadzący sprawę oceni, że Czechowski znowu zrobi jakiś fałszywy krok i tym razem wpadnie w ich ręce.

Decyzja o wyjeździe

Nowakowi nie spodoba się, że on i jego bliscy mają pełnić rolę przynęty. Ciągły stres da w końcu o sobie znać. Igor zrobi się nerwowy i każdego zacznie podejrzewać o złe intencje. Artur poradzi przyjacielowi, żeby na jakiś czas wyjechał gdzieś daleko. Na przykład do Madrytu, gdzie mieszka jego córka Sara (Maria Semiotuk). Nowak postanowi wyjechać razem z Julką już następnego dnia...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje