Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10707
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Żona wyrzuci Czerskiego z domu!

Na jaw wyjdzie, że Mariusz Czerski (Mariusz Zaniewski), szef Olki (Marta Wierzbicka), pokłócił się z żoną i nie ma gdzie mieszkać. Będzie nocował w... biurze. Sprawdź szczegóły!


Ujawniamy, że w 1904. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 22 kwietnia) Olka zorientuje się, że Mariusz spędził noc w kancelarii. Będzie zaskoczona a nawet rozbawiona, kiedy rankiem zastanie tam zaspanego szefa w rozchełstanej koszuli.

Reklama

Chwilę później w biurze zjawi się Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), wspólniczka Czerskiego. Skonfundowana zgromi kolegę wzrokiem, a młodą Zimińską poprosi, żeby wróciła do swoich obowiązków.

Jeszcze tego samego dnia Czerski zruga młodą Zimińską za to, że - zamiast pracować - bawi się telefonem. Olka z pokorą przyjmie tę krytykę. A kiedy zacznie zbierać się do wyjścia, Mariusz do niej podejdzie i przeprosi, że ją zbeształ. Dziewczyna nie skomentuje tego i chłodno się z nim pożegna.

Tymczasem Czerski zadzwoni do żony (Małgorzata Lipmann) i zdenerwowany zapyta ją, jak długo jeszcze ma błąkać się poza domem.

- Dopóki nie przemyślisz swojego postępowania i nie wyciągniesz wniosków, nie masz co pokazywać mi się na oczy! - usłyszy w odpowiedzi.

Jakie grzeszki ma na sumieniu Czerski i dlaczego żona wyrzuciła go z domu? Czy odbije się to w jakiś sposób na młodej Zimińskiej?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje