Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12564
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej" zniknie z anteny? Co z nowymi odcinkami?

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi sezon ogórkowy w polskiej telewizji. Część popularnych seriali już zakończyła swoją emisję, a nowe odcinki powrócą na jesień. "Na Wspólnej" jest jedną z niewielu produkcji, która nie ma wakacyjnej przerwy. Czy w tym roku również będzie można latem zobaczyć premierowe odcinki?

"Na Wspólnej" zniknie z anteny?

Pierwszy odcinek "Na Wspólnej" wyemitowano na antenie TVN w styczniu 2003 roku. Od tego czasu serial nieprzerwanie gości w ramówkach stacji. Dotychczas powstało prawie 3,5 tysiąca odcinków serii, które podzielono na 21 sezonów.

Nieodłączną cechą produkcji jest brak przerw wakacyjnych. Od kilku lat TVN emituje premierowe epizody telenoweli także w wakacje. Wyjątkiem w ostatnim czasie był tylko 2020 rok. Wówczas przerwano emisję serii z powodu szalejącej pandemii koronawirusa.

"Na Wspólnej": Co z wakacyjnymi odcinkami?

Stacja TVN poinformowała we wtorek po południu, że "podtrzyma w tym roku tradycję" i pokaże latem premierowe odcinki "Na Wspólnej". Oznacza to, że widzowie nie będą musieli czekać do jesieni, aby poznać dalsze losy bohaterów. Te będzie można nieprzerwanie śledzić przez całe wakacje! 

Reklama

Przypomnijmy, że osoby, które nie zdążą obejrzeć premierowych epizodów w telewizji, mogą "nadrobić zaległości" w serwisie Player. Na wspomnianej platformie udostępniono wszystkie odcinki serii. Nadchodzi kolejne lato z premierami "Na Wspólnej". 

Będzie gorąco! - zapowiadają producenci na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Widzowie w ekspresowym tempie zareagowali na post opublikowany w mediach społecznościowych. Wielu z nich cieszy się z tego, że premierowe odcinki serialu zostaną pokazane także latem. 

"Na Wspólnej": Kiedy emisja?

Przypomnijmy, że "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:15 na antenie TVN. Wszystkie poprzednie, nowe oraz prapremierowe odcinki są także dostępne dla użytkowników serwisu Player.

Autor: Hubert Wiączkowski

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy