Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12735
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej" znika z anteny. TVN nie wyemituje nowego odcinka przed wakacjami

Sprawdzając program telewizyjny na najbliższe dni, można zauważyć, że pod koniec maja serial "Na Wspólnej" zniknie z ramówki. Zamiast tego, widzowie TVN-u zobaczą film przygodowy. Znamy powód tak nagłej zmiany.

"Na Wspólnej": Serial znika z anteny

Przykra wiadomość dla fanów serialu TVN. Tuż przed wakacjami widzowie nie zobaczą jednego z odcinków "Na Wspólnej". W czwartek 30 maja nie zostanie wyemitowany odcinek numer 3828. Zamiast tego, stacja zaplanowała seans filmu przygodowego "Ponad horyzont". Nagła zmiana spowodowana jest świętem Bożego Ciała. 

Z tego też powodu w tym dniu w konkurencyjnej stacji, TVP2, widzowie nie zobaczą nowych odcinków "Barw szczęścia" oraz "Na sygnale". O godzinie 20.10 na "Dwójce" będzie można obejrzeć film z serii o Jamesie Bondzie - "Quantum of Solace" z Danielem Craigiem w roli głównej.

Reklama

"M jak miłość" i "Na dobre i na złe": Kiedy ostatnie odcinki przed wakacjami?

Finałowy odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 21 maja o godz. 20.55, a ostatnią odsłonę "Na dobre i na złe" przed wakacjami telewidzowie zobaczą w środę 22 maja o godz. 20.55. Ulubione seriale Polaków wrócą na antenę jesienią.

Czytaj więcej: "Na Wspólnej": Odcinek 3818. Dramat Haliny. Nie potrafi pożegnać zmarłego męża

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy