Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8597
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na Wspólnej": Żaneta nową zdobyczą milionera?

Czarne chmury zbiorą się nad małżeństwem Żanety (Anna Guzik-Tylka) i Wojtka (Wojciech Błach). Powód? Jego zazdrość o Dariusza Bretnera (Karol Wróblewski). Na domiar złego w jednym z brukowców ukaże się artukuł o pani Szulc zatytułowany “Nowa zdobycz milionera".


Reklama


Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że Żaneta rzeczywiście wpadła w oko Dariuszowi Bretnerowi, który jest jej sponsorem i jednocześnie partnerem w rajdach samochodowych. Nie bez kozery ich częste kontakty i coraz bliższe relacje będą Wojtkowi nie w smak. Zdenerwuje się, gdy biznesmen zaproponuje, żeby na koszt jego firmy zatrudnili opiekunkę dla jej córeczki Mani (Zuzia Kaszuba). Bretnerowi uda się zresztą przekonać Żanetę do tego pomysłu. Zazdrosny Szulc zacznie szydzić z zaangażowania Dariusza, lecz ten nie da się sprowokować.

Czerwona suknia w prezencie

Któregoś ranka Żaneta dostanie przez posłańca przesyłkę. W ozdobnej paczce znajdzie elegancką sukienkę w kolorze pięknej czerwieni. Wojtek z niezadowoleniem zauważy, że nadawcą paczki jest Bretner. Szulcowa natychmiast zadzwoni do biura swojego partnera, lecz nie zastanie go. Od sekretarki dowie się, że wszyscy członkowie ekipy dostali ubrania na spotkanie z mediami. Wojtkowi coraz mniej się to wszystko będzie podobało. Żaneta zapewni go, że nie założy przysłanej przez Darka sukienki.

- Nikt nie będzie mi dyktował, w co mam się ubierać! - stwierdzi.

Tyle że po długich przymiarkach swojej garderoby dojdzie do wniosku, że nie ma odpowiedniej kreacji na spotkanie prasowe, które odbędzie się w 1987. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 15 grudnia o godz. 20.10 w TVN). Z niemałymi wyrzutami sumienia sięgnie po prezent od Bretnera, który zwróci jej uwagę, że wszyscy mężczyźni w ekipie mają krawaty w tym samym kolorze, co jej sukienka. Doda, że wygląda w niej pięknie. Szulcowa da się w końcu udobruchać.

Wpadnie w objęcia Bretnera

Fotografowie zrobią sesję zdjęciową całej ekipie. W towarzystwie przystojnych mężczyzn Żaneta zaprezentuje się zjawiskowo. Z przyjemnością będzie pozować do zdjęć. W pewnym momencie, będąc już na lekkim rauszu, potknie się i wpadnie w objęcia Bretnera. Fotografowie natychmiast wykorzystają ten szczególny moment. Dariusz wyzna Żanecie, że żałuje, że się wcześniej nie spotkali. Szulcowa będzie zachwycona, gdy Bretner wymieni kolejne wielkie rajdy, na które zamierza z nią w przyszłości pojechać do Indonezji i do Maroka.

Następnego dnia w ręce Wojtka wpadnie brukowiec, a na jego okładce zobaczy fotografię Żanety w objęciach Bretnera z podpisem: "Nowa zdobycz milionera".

Jak zareaguje Szulc na ten materiał i czy rzeczywiście jego żona ulegnie Darkowi?

Czy zanosi się na rozwód?

 

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Anna Guzik-Tylka | Wojciech Błach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje