Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Zakochana stażystka?

Kamil ma problem, stażystka Aneta, która osłoniła go własnym ciałem podczas strzelaniny w szpitalu, wyzna mu, że jest dla niej kimś bardzo ważnym. Czy Hoffer będzie umiał oprzeć się temu uczuciu? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 1870. odcinku "Na Wspólnej"!

 

Odrzuci jej uczucie?

Reklama

Kamil pociesza załamaną Anetę, że nie straci stażu na oddziale Ostrowskiego. Dziewczyna jest wdzięczna Hofferowi za wsparcie - wyznaje mu, że jest dla niej kimś bardzo ważnym! Kamil czuje się niezręcznie...

- Niewiele wiemy o Anecie. Nie znamy jej rodziny, przyjaciół, dlatego w naturalny sposób lgnie do Kamila, który wzbudza jej zaufanie. Jest nim zafascynowana. Trudno się dziwić. Świetny lekarz, dobry kolega. A ponieważ jest czujna i empatyczna, widzi jego problemy i stara się pomóc - mówi enigmatycznie Anna Szymańczyk, odtwórczyni roli Anety, zapytana o ewentualny romans pomiędzy jej bohaterką a Kamilem.

Tymczasem Zuza dowiaduje się od nauczycielki, że Ula ma ogromne kłopoty w nauce. Trzeba coś zrobić zanim dziewczynka zostanie odtrącona przez inne dzieci...

Sojusz z panią weterynarz

Kasia i Franek robią wszystko, żeby tata zgodził się przygarnąć Ritę. Bogdan jest jednak nieugięty - to kara za ich nieodpowiedzialny wybryk.

Berg jest wściekły, gdy piękna pani weterynarz staje po stronie jego dzieci. Joanna nie ma wątpliwości - wykrzykuje Bogdanowi, że powinien być z nich dumny!

Fałszywe oskarżenia

Firma Marka i Mileny zagrożona - ich największy odbiorca zerwał z nimi współpracę. Na dodatek prokuratura nie spieszy się z postawieniem zarzutów, co uniemożliwia im obronę!

Zimiński chce jeszcze raz porozmawiać z prokuratorem Drzazgą. Niestety, ten go zbywa... Po południu Marek dowiaduje się jednak, że jego firma została oskarżona fałszywie!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje