Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Śmierć w serialu!

Wskutek przedawkowania narkotyków Miłka trafi do szpitala. Skona na oczach Bruna...


Przed pójściem na odwyk Miłka odkryje, że Sandra (Michalina Robakiewicz), kuzynka Bruna (Dawid Czupryński), może być szantażowana przez Patryka (Piotr Pacek), człowieka Arniego (Gabriel Piotrowski), króla handlarzy kokainą.

Reklama

Jakiś czas później do Krawczyka dotrze wiadomość, że Miłka uciekła z kliniki. Zresztą to ona sama poinformuje go o tym za pomocą SMS-a, w którym jednocześnie wyzna mu miłość i doda, że wkrótce dowie się, co z Sandrą.

Chwilę potem pojawi się u Arniego, deklarując, że jest już gotowa do pracy. Diler połknie haczyk i przekaże jej kilka działek do sprzedaży. Przystanie też na propozycję wspólnej zabawy przy prochach i alkoholu.

By zmylić czujność Arniego, Miłka będzie ćpać na potęgę. Dzięki temu dowie się, że Sandra ma wziąć udział w przemycie narkotyków, by ratować życie swego męża Michela (Mariusz Ochociński).

Jeszcze tego samego dnia Bruno dostanie informację, że Miłka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Natychmiast tam pojedzie. Ona straci przytomność na jego oczach - niestety, lekarzom nie uda się jej uratować.

a.im.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje