Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10511
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Roman wyjdzie ze szpitala, ale jego problemy wcale się nie skończą!

Roman (Waldemar Obłoza) opuści wreszcie szpital i wróci do domu, ale wcale nie będzie z tego powodu zadowolony! Nie tylko dlatego, że nie rozpozna swojego mieszkania...


Reklama

Kiedy specjalista zajmujący się Romanem stwierdzi, że jego stan jest już na tyle dobry, że może zostać wypisany ze szpitala, Hoffer będzie przerażony perspektywą powrotu do domu z kobietą, której w ogóle nie pamięta! Poprosi Kamila (Kazimierz Mazur) - syna, którego zresztą też nie rozpoznaje i którego uważa jedynie za swego lekarza - żeby pozwolił mu zostać w szpitalu... Okaże się to niemożliwe, więc zrezygnowany mężczyzna z ciężkim sercem zgodzi się wrócić do swojego mieszkania z obcą w jego mniemaniu osobą, czyli Honoratą (Aleksandra Konieczna)!

W 2108. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 27 lipca w TVN) Roman i Honorata spędzą pod jednym dachem pierwszą od dawna noc. Powrót do domu okaże się dla Hoffera przeżyciem wręcz traumatycznym. Najpierw nie rozpozna własnego mieszkania, a później - gdy nadejdzie pora pójścia spać - będzie miał duże opory przed położeniem się do łóżka z Honoratą.

Leśniewska, widząc zażenowanie i strach w oczach ukochanego, pościeli mu w salonie, co Roman przyjmie z ogromną ulgą. Honorata postanowi uzbroić się w cierpliwość, ale ciężko jej będzie żyć u boku mężczyzny, który zapomniał o uczuciu, jakie ich łączyło, i traktuje ją jak obcą. Na szczęście usłyszy od lekarza (Adam Szyszkowski), że amnezja powinna niebawem minąć i że Roman z pewnością szybko odzyska pamięć.

Honorata, chcąc, by Roman jak najszybciej przypomniał sobie wszystko, co działo się w jego życiu przed pobiciem, ciągle będzie mówiła mu, co robili w przeszłości i jakie są jego upodobania. Hoffera będzie to bardzo irytowało, co z kolei doprowadzi Leśniewską na skraj załamania nerwowego. Roman zdecyduje się w końcu na rozmowę z Kamilem, podczas której poprosi syna, aby opowiedział mu wszystko o Honoracie...

Jak rozmowa z synem wpłynie na Romana? Czy Honorata znajdzie sposób, by pomóc ukochanemu mężczyźnie w powrocie do normalności? Jak długo jeszcze Hoffer będzie musiał zmagać się z amnezją?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje