Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Oskarżenie o błąd w sztuce!

Bogdan (Wojciech Brzeziński), który, podobnie jak jego żona Joanna (Anna Cieślak) długo jeszcze nie będzie mógł pogodzić się ze śmiercią synka Mateuszka, postanowi walczyć o sprawiedliwość.


Reklama

Przypomnijmy, że noworodek pożegnał się z życiem wskutek komplikacji przy porodzie. Berg spotka się z prawnikiem, licząc, że ten będzie reprezentował go w procesie przeciwko prof. Godlewskiemu (Artur Dziurman).

Adwokat bez owijania w bawełnę stwierdzi, że ginekolog jest poważnym autorytetem medycznym i batalia przeciw niemu może być długotrwała, a jej wynik niepewny. Mimo to, Bogdan nie odstąpi od oskarżenia lekarza o błąd w sztuce.

Prawnik uprzedzi, że prokuratura przesłucha Godlewskiego i drugiego lekarza oraz personel obecny przy porodzie.

Doda, że Bogdan i jego żona także będą musieli złożyć zeznania. Berg zapewni, że Joannie zależy na wyjaśnieniu sprawy i ukaraniu sprawców tak samo, jak jemu.

Po powrocie do domu poinformuje żonę, że złożył doniesienie w prokuraturze. Niespodziewanie Joanna zażąda, żeby wycofał się z tego. Berg stanowczo odmówi. Joanna zaś nie zgodzi się na złożenie zeznań w sprawie śmierci synka.

- Nic nie jest w stanie zrekompensować mi straty dziecka - powie. Zarzuci Bogdanowi, że wcale nie zależy mu na sprawiedliwości, ale na zemście.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje