Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10311
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Olaf będzie zazdrosny o... Igora

Czy Olaf (Maciej Brzoska) uświadomi sobie, że może stracić Martę (Joanna Jabłczyńska), jeśli będzie w stosunku do niej zbyt zaborczy, a zazdrość, złość i pretensje mogą sprawić, że dziewczyna odsunie się od niego?

To miał być jeden z najpiękniejszych dni we wspólnym życiu Marty i Olafa! Najpierw w najnowszym wydaniu "Kraju" opublikowany zostanie reportaż Konarskiej, później - by uczcić jej sukces - Olaf zaproponuje, aby wybrali się gdzieś razem na kolację... Niestety, chłopak srodze się zawiedzie, gdy dowie się, że jego ukochana wyjechała z miasta w towarzystwie Igora (Jakub Wesołowski), a miejsca przy stoliku, który zarezerwował w restauracji, pozostaną puste.

Reklama

W 2107 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 23 lipca w TVN) Marta dowie się, że wokół reportażu jej autorstwa rozpętała się prawdziwa burza. Igor pochwali ją za materiał o domu dziecka i poinformuje z dumą, iż prokurator z Płocka już zajmuje się sprawą znęcania się nad dziećmi, dodając, że winni z pewnością zostaną szybko i surowo ukarani.

Marta z radością przyjmie wiadomość o tym, że została przyjęta do pracy w redakcji na pełny etat. Niespodziewany wyjazd do Płocka, gdzie dyrektorka domu dziecka jest już przesłuchiwana w prokuraturze, sprawi, że po prostu zapomni na chwilę o Olafie. Nawet gdy chłopak zadzwoni do niej, by oznajmić, że zarezerwował stolik w restauracji na siódmą, nie powie mu o swym wyjeździe, a widząc wychodzącą z budynku prokuratury dyrektorkę, zakończy połączenie z Olafem bez słowa.

Olaf, nie mogąc dodzwonić się do dziewczyny, postanowi zrobić jej niespodziankę i pójdzie do redakcji, by zaczekać, aż skończy pracę i zabrać ją potem na kolację.


Od naczelnego dowie się jednak, że Marta wyjechała z Igorem i nikt nie wie, kiedy wrócą z delegacji do Płocka...

Konarska zjawi się w domu dopiero późnym wieczorem. Nie będzie zadowolona, gdy Olaf powie jej, że był w redakcji, a tłumaczenie, że poszedł tam, bo nie odbierała telefonów od niego, wyda się jej dziecinne. Olaf nie wytrzyma napięcia i wygarnie Marcie, co myśli o tym, że spędza tyle czasu z Igorem. Nawet nie będzie próbował ukryć zazdrości i irytacji...

Jak na pełne wyrzutu słowa chłopaka zareaguje Konarska?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje