Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12685
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3734. Szalony kursant Szulca jest... groźnym przestępcą?

W 3734. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 6 grudnia o 20.15 w TVN) Szulc przyjmuje podejrzanego kursanta. Stan Hebla okazuje się poważny. Potrzebna jest operacja ratująca życie. Z kolei Marta zaczyna się obawiać, że jej stalker powrócił.

"Na Wspólnej": Odcinek 3734. Szalona lekcja jazdy Szulca!

Wojtek czeka na ulicy na kursanta – mężczyzna przybiega zdenerwowany i pośpiesznie wsiada za kierownicę. Nagle w radiu mówią o zuchwałym napadzie na bank — kursant ścisza je, twierdząc, że go to rozprasza. W połowie lekcji nagle hamuje i wysiada z auta, zabierając torbę. Chwilę później zaskoczony Szulc dowiaduje się, że klient, którego miał uczyć… zgłosił jego nieobecność! To z kim on jeździł?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3734. Hebel umierający?

Doktor Agier nie zgadza się z Kamilem, co do leczenia Hebla. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Jedno jest pewne — konieczna jest operacja ratująca życie! Agnieszka jest w szoku. Weronika przyjeżdża wesprzeć przyjaciółkę. Wykorzystuje to Nalepa! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3734. Marta przestraszona — jej stalker wrócił?

Marta znajduje wiadomość, która przypomina jej o stalkerze. Znowu zaczyna się bać. Roma posądza Gębę, że to jego sprawka. Ich kłótnię zauważa Marta. Pyta Lenarską, co się dzieje… Tymczasem Mikołaj próbuje zbadać, co dzieje się między jego studentką a dziekanem. To, czego się dowiaduje, wprawia go w osłupienie!

"Na Wspólnej": Odcinek 3734. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3734. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 6 grudnia o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy