Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3725. Natalia przeprowadzi się do Berlina?

W 3725. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 21 października o 20.15 w TVN) Natalia dostaje propozycję pracy w Berlinie. Czy ją przyjmie? Przemek znajduje pamiętnik Grześka. Natomiast Berg przekonuje Szarka, by ten przestał myśleć o matce Antka.

"Na Wspólnej": Odcinek 3725. Koniec związku Bruna i Natalii?

Bruno i Natalia są na siebie obrażeni. Kiedy Krawczyk idzie na sesję zdjęciową z Cieślikiem i Moniką, Natalia dostaje telefon z propozycją pracy w Berlinie. Bruno jest bardzo zaskoczony, gdy słyszy, że narzeczona chce przyjąć tę ofertę. Wkurzony, każe Natalii "zrobić, co uważa"! Co zdecyduje kobieta?! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3725. Przemek Smolny poznaje tajemnicę brata?

U Smolnych ciężka atmosfera – Przemek z Grześkiem kompletnie się nie dogadują! Grzesiek zamyka się w pokoju i kaleczy sobie rękę! Kiedy Hela przekonuje kolegów do warsztatów na temat akceptacji własnego ciała, wkurzony Grzesiek stwierdza, że to bzdury! Tymczasem w jego pokoju Przemek znajduje pamiętnik, w którym brat zapisał bardzo osobiste rozterki… 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3725. Berg leci do rodziny – czy dobrze robi?

Bogdan kupuje bilety do Szwajcarii — Franek chwali ojca, że zdecydował się lecieć do żony i Misi. Berg jednak ma wątpliwości – Joanna wciąż nie odbiera jego telefonów... Szark wyznaje Bogdanowi, że nie może przestać myśleć o matce Antka. Musi wyjaśnić, dlaczego go wtedy rzuciła i nie powiedziała mu, że ma syna! Berg mu to odradza – po co rozdrapywać rany?

"Na Wspólnej": Odcinek 3725. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3725. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 21 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy