Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3722. Desperacki krok Wiktorii. Nie ma nic do stracenia

W 3722. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środek 15 listopada o 20.15 w TVN) Brygida stara się udowodnić Idze, że to Wiktoria odpowiada za włamanie do jej domu. Przyparta do muru niania decyduje się na desperacki krok. Lew i Adamski rywalizują o serce doktor Agier. Z kolei Szark stara się nadrobić stracony czas ze swoim synem.

"Na Wspólnej": Odcinek 3722. Dziecko Igi w śmiertelnym zagrożeniu

Brygida mówi Idze, że ta została okradziona przez gang Wiktorii. Przybysz nie chce wierzyć dziewczynie. Brygida postanawia to udowodnić — śledzi w parku opiekunkę spacerującą z córeczką Igi. Wysyła Przybysz zdjęcie niani z kryminalistą, którego rozpoznaje Tadeusiak. Iga natychmiast przyjeżdża do domu. Wiktoria wie, że to koniec — chwyta nóż kuchenny i… malutką Nadię! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3722. Lew i Adamski rywalizują o piękną panią doktor

Nalepa widzi jak Adamski stara się przypodobać dr Agier i osobiście wbija znak rezerwacji miejsca parkingowego dla jej motocykla. Lew wyrywa tabliczkę i… sam wręcza ją Łucji! Jakiś czas później oboje ratują życie pacjenta. Rozpatrując przyczynę jego zawału, nie mogą dojść do porozumienia. W końcu Lew i Łucja zakładają się: ten, kto ma rację, wygrywa przejażdżkę na motocyklu przegranego! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3722. Szark porusza serce Antka?

Szark zamęcza Bogdana – jak nadrobić 23 lata, kiedy nie wiedział o istnieniu swojego syna? Berg radzi przyjacielowi, żeby opowiedział Antkowi o sobie i swojej rodzinie. Szarkowski zabiera syna w tajemniczą podróż — wywozi go w szczere pole! Chłopak ma dość szalonych pomysłów ojca, ale gdy ten wyznaje mu swoje marzenia, Antek jest naprawdę wzruszony.

"Na Wspólnej": Odcinek 3722. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3722. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 15 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy