Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3720. Zimiński nic sobie nie robi z choroby. Dojdzie do tragedii?

W 3720. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 13 listopada o 20.15 w TVN) Zimiński udaje się na wypoczynek, który kończy się wezwaniem pogotowia. Do taksówki Beaty wsiada zapłakana kobieta. Ta stara się jej pomóc, gdy nagle otrzymuje niepokojący telefon. Z kolei Lew ma niezręczną relację z nową panią doktor.

"Na Wspólnej": Odcinek 3720. Zimiński szarżuje mimo złego stanu zdrowia

Marek wybiera się do pensjonatu Romana – Danka cieszy się, że mąż wypocznie. Tymczasem on zamierza zadbać o formę — planuje pobiegać. Zimińska alarmuje Hoffera — straszy go, że Marek jest chory i nie powinien się przemęczać, bo może mieć zawał. Mimo starań Romana Zimiński stawia na swoim – idą biegać. Kończy się to… wezwaniem pogotowia ratunkowego! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3720. Pomoc za pomoc

Beata wraca do pracy na taksówce. Gdy zapłakana kobieta prosi o kurs "jak najdalej stąd", Wójcikowa nie pozostaje obojętna i próbuje poznać powód jej rozpaczy. Nagle dzwoni Paweł i alarmuje, że Gucio ma mocną wysypkę. Beata natychmiast rusza do domu z pasażerką na pokładzie. Na miejscu okazuje się, że obca kobieta bardzo pomaga przestraszonym młodym rodzicom… 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3720. Lew i kobiety

Nalepa dzwoni do Weroniki po ich namiętnym wieczorze. Niestety, Roztocka znowu przestała odbierać. Lew jest wyraźnie zawiedziony… Na dodatek na oddziale młoda lekarka przegania go, myśląc, że jest sanitariuszem. Po chwili doktor Agier przeprasza — okazuje się, że słyszała o Nalepie wiele dobrego od swojej matki. Niebawem również Lew popełnia wielką gafę wobec nowej pani doktor!

"Na Wspólnej": Odcinek 3720. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3720. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 13 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy