Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3698. Wreszcie ją odnajdzie! Odbierze jej syna?

W 3698. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 2 października, o 20.15 w TVN) spokój Oli zostanie zaburzony! Wynajęta przez Alana detektywka trafi na trop Zimińskiej, o czym niezwłocznie poinformuje Novaka. Co wydarzy się dalej?

"Na Wspólnej": Odcinek 3698. Ola w potrzasku!

W 3698. odcinku "Na Wspólnej" Alan jest wściekły - dowiaduje się, że Czerski wypytuje o niego wśród pracowników jego kancelarii w Londynie. Ciśnie detektywkę, żeby działała - mają coraz mniej czasu. Kobieta czai się na Wspólnej, rozpoznaje Daniela, a w jego aucie zauważa dziecięcą grzechotkę! Śledzi Brzozowskiego, po czym przyprowadza pod jego drzwi Novaka. Alan dopadnie Olę i odbierze jej synka?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3698. Wielka awantura w szkole Danki!

Zakochani Grzesiek i Hela spotykają przed szkołą ojca Wałeckiego, który awanturuje się o "Tęczowy Piątek". Na korytarzu wyrzuca Bednarczukowej, że robi imprezę dla dewiantów, których powinno się leczyć! Grzesiek Smolny nie wytrzymuje i krzyczy do Wałeckiego, żeby sam się leczył z... nienawiści! Mężczyzna obraża chłopaka i rzuca się na niego. Po lekcjach młody Smolny mści się na Wałeckim...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3698. Roma zaszantażowana

Marta przybita - znowu dostaje wiadomości od stalkera. W dodatku zarząd telewizji chce, żeby Roma poprowadziła program naprzemiennie z Martą. Gęba ostrzega Romę - ma odmówić, bo ujawni fakt, że jest ona stalkerem Marty! Gębowski chce od Lenarskiej jeszcze czegoś.

"Na Wspólnej": Odcinek 3698. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3698. odcinek "Na Wpólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 2 października, o 20.15 w TVN.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy