Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12424
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3569. Syn Wójcików ofiarą rehabilitanta?!

W 3569. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 6 lutego, o 20.15 w TVN) Beata i Paweł zauważą na ciele Gucia sporo siniaków. Ich obawy podsyci wizyta u lekarza, który podpowie zatroskanym rodzicom, że może to być sprawka ich rehabilitanta.

"Na Wspólnej": Odcinek 3569. Rehabilitant znęca się nad Guciem?

W 3569. odcinku "Na Wspólnej" Beata i Paweł zauważają na rączce Gucia duży siniec - sądzą, że przyczyną jest niewłaściwa rehabilitacja. Gabriel tłumaczy im, że to niemożliwe. Jakiś czas później na ciele Gucia pojawiają się kolejne wybroczyny! Wójcikowie zabierają synka do lekarza. Ten podejrzewa jakąś chorobę albo to, że... rehabilitant znęca się nad Guciem! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3569. Luśka spowoduje wypadek!

Luśkę budzi telefonem Cielecki i wkurzony przypomina jej, że rano miała dostarczyć ważne dokumenty. Dziewczyna, nie do końca trzeźwa po nocnej imprezie, wsiada do auta i jedzie do Sulejówka. Nagle huk - potrąca kogoś! Przerażona, nie ma odwagi sprawdzić, co się stało... Dzwoni do ojca - ten natychmiast przyjeżdża na miejsce wypadku. Widząc nieprzytomną ofiarę, Cielecki każe córce uciekać! Sam wzywa pogotowie i policję...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3569. Ewa załamana stanem matki

Matka robi Ewie potworną awanturę o zagubiony wisiorek. Córka tłumaczy jej, że sama zgubiła go dawno temu, ale Irena nie wierzy - oskarża wszystkich o spisek i kradzież! Ewa nie może sobie z tym poradzić... Ostrowski przekonuje żonę, że najlepsze co mogą zrobić dla chorej na Alzheimera mamy, to wejść w jej świat i z empatią wczuć się w sytuacje, które przeżywa.

"Na Wspólnej": Odcinek 3569. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3569. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 lutego, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy