Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3558. Narzeczony Oli szokuje Zimińskich! Dziewczyna ma powody do wstydu

W 3558. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 16 stycznia, o 20.15 w TVN) Alan coraz bardziej podpada Zimińskim. Ola jest zażenowana zachowaniem narzeczonego... Co dokładnie się wydarzy?

"Na Wspólnej": Odcinek 3558. Ola zażenowana zachowaniem Alana

W 3558. odcinku "Na Wspólnej" Ola ze swoim narzeczonym Alanem spotykają przed Wspólną Daniela. Novakowi bardzo nie podoba się czułe powitanie Oli ze swoim byłym... Podczas obiadu z Zimińskimi nie jest lepiej - Alan wręcz obraża styl i poziom życia rodziny Oli! Wkurzonej narzeczonej tłumaczy, że to wszystko przez stres.

"Na Wspólnej": Odcinek 3558. Arek potrąci psa

Ostrowski spieszy się z nocnego dyżuru do domu - ma zawieźć Irenę na konsultację do neurologa. Nagle huk - okazuje się, że Arek potrącił psa! Razem z przejętą właścicielką odwożą czworonoga do weterynarza. Ostrowski bardzo przeprasza - szczególnie, że pies okazuje się jedynym przyjacielem niepełnosprawnej dziewczynki...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3558. Nina ucieknie z domu

Od zatrzymania Norberta zrozpaczona Nina nie wychodzi z pokoju. Renata prosi Sławka, żeby spróbował wyciągnąć chłopaka z aresztu. Wściekły Dziedzic stwierdza, że Decybel zasłużył na to, co go spotkało! Słyszy to Nina - ucieka z domu!

"Na Wspólnej": Odcinek 3558. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3558. odcinek serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 16 stycznia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy