Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12367
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3540. Zuza będzie miała wypadek!

W 3540. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 13 grudnia, o 20.15 w TVN) Kamil po upojnej nocy z dyrektor Kolendą, dowie się, że Zuza uległa wypadkowi... Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3540. Dramat Hofferów

Kamil mówi dyrektor Kolendzie, że z powodu ich romansu nie może z nią pracować. Anna rozumie, przyjmuje jego rezygnację, po czym... znowu ląduje z Hofferem w łóżku! Upojne chwile przerywa telefon do Kamila - Zuza miała wypadek samochodowy i jest w ciężkim stanie!

"Na Wspólnej": Odcinek 3540. Ala znów w szponach nałogu

Ala stara się dodzwonić do Karola - ten, wystraszony groźbami jej ojca, nie odbiera. Dziewczyna atakuje tatę - przecież narkotyki, które znalazł należały do niej! Wieczorem Ala zjawia się u Karola. Jest naćpana. Przyjaciele żądają od chłopaka, żeby ją wyrzucił! Co zrobi Karol?!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3540. Sprytny plan Jarka

Cielecki mówi Jarkowi, że spóźnił się ze złożeniem ich oferty do przetargu na intratną imprezę. Berg nie składa broni - wymyśla sprytny plan... Tymczasem Junior i Enigma mają filmiki nagich kobiet z damskiej szatni w klubie Bruna. Syn Bergów chce zabrać ukrytą tam kamerkę. I... zostaje złapany!

"Na Wspólnej": Odcinek 3540. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3540. zostanie wyemitowany we wtorek 13 grudnia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy