Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12120
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3478. Pola wmówi Basi, że miała romans ze Smolnym!

W 3478. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 25 sierpnia, o 20.15 w TVN) kolejne kłopoty czekają Smolnego. Pola wciąż będzie knuć intrygi i tym razem uderzy w jego małżeństwo! Czy Basia uwierzy w słowa dziewczyny, o tym, że Krzysztof dopuścił się zdrady?

"Na Wspólnej": Odcinek 3478. Kłopoty Smolnego

Smolny jest potwornie znerwicowany przez sytuację, w jaką wpakowała go Pola. Tymczasem ta bezskutecznie próbuje nawiązać dobre relacje z zespołem redakcyjnym. W dodatku prezes Gwiazda oskarża ją, że sprzedała sprawę Smolnego brukowcom! Wieczorem Pola dopada żonę Krzysztofa i wmawia jej, że mąż ją zdradzał. Czy Basia jej uwierzy?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3478. Mikołaj zdradzi prawdę o Michale

Mikołaj znajduje Michała w kasynie i próbuje odciągnąć go od gry. Wyrzuca koledze, że przez niego oszukuje swoją żonę i Igę. Brzozowski nie przejmuje się tym i sam okłamuje ukochaną. Jednak Igi nie przekonuje nawet pierścionek, który Michał jej wręcza klęcząc przed nią... Tymczasem Mikołaj wyznaje Marcie prawdę. Ta twierdzi, że Iga musi wiedzieć, że Michał wrócił do hazardu

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3478. Weronikę spotyka przykra niespodzianka

Weronika dowiaduje się, że Jan założył szkołę fotografii, w której zatrudnił swoją znajomą w roli asystentki. Tymczasem do kancelarii Roztockiej przychodzi mąż Pomorskiej. Mężczyzna próbuje przekonać prawniczkę, że jego żona musi leczyć się psychiatrycznie. Gdy Weronika nie daje się zmanipulować, Pomorski staje się obcesowy. Wieczorem Roztocką spotyka przykra niespodzianka - na stronie kancelarii pojawia się jej nagie zdjęcie z erotycznej sesji Jana!

"Na Wspólnej": Odcinek 3478. Gdzie i kiedy obejrzeć?

3478. odcinek serialu zostanie wyemitowany w czwartek 25 sierpnia, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL