Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12687
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3352. Hebel jest załamany!

W odcinku 3352 "Na Wspólnej" Hebel przeżyje dramat. Wieść o śmierci kolejnego kumpla całkowicie wytrąci go z równowagi. Będzie chciał zrezygnować z biznesu z młodymi programistami. Czy mu się to uda? Odcinek 3352. "Na Wspólnej" można obejrzeć 4 stycznia o godzinie 20:25 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3352. Przemek jest ojcem?

Młody Smolny spotyka się z mężem Dagmary - Paweł jest w szoku, gdy słyszy, że jego była ma dziecko! Uświadamia Przemkowi, że wszystko co powiedziała mu kobieta było kłamstwem! Przemek z Pawłem nachodzą Dagmarę - chcą wiedzieć, który z nich jest ojcem!

Zobacz też: "Barwy szczęścia": Odcinek 2544. Świat Jowity legnie w gruzach?

"Na Wspólnej": Odcinek 3352. Nina żałuje, że urodziła dziecko

Lekarka potwierdza to, czego Daria się domyśliła - Nina ma komplikacje poporodowe! Sprawa musi być zgłoszona - dziewczynie grozi kara za podrzucenie noworodka. Daria prosi o pomoc Weronikę... Tymczasem Ninie zostaje przyniesione jej dziecko! Dziewczyna nie chce na nie patrzeć...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3352. Hebel jest załamany

Hebel, po wiadomości o śmierci kolejnego kumpla, załamuje się. Przekonany, że on będzie następny, chce zrezygnować z biznesu z młodymi programistami... Tymczasem Agnieszka próbuje przekonać Sylwka, żeby nie brał na siebie winy za kradzież, którą chce go obciążyć "Ojciec". Uświadamia chłopakowi, że za skoki gangstera siedzi wielu takich jak on!

"Na Wspólnej": Odcinek 3352. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3352. "Na Wspólnej" można obejrzeć 4 stycznia o godzinie 20:25 w TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama