Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3332. Smolny zostanie zamordowany?

W odcinku 3332. "Na Wspólnej" Szolcowie wciąż będą toczyli wojnę z Cieślikami. W tym samym czasie Smolny będzie walczył o życie. Czy zdoła wydostać się z tarapatów? 3332. odcinek "Na Wspólnej" można obejrzeć 30.11 o godzinie 20:15 na antenie TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3332. Szulcowie walczą z Cieślikami

Rywalizacja między Szulcami a Cieślikami powoduje wrogość obydwu rodzin. Mania i Kajetan mają tego serdecznie dość - dzieciaki mają plan jak pogodzić rodziców. Tylko, czy ich rodzice są w stanie pójść na kompromis? Zwłaszcza, gdy dowiadują się, że ich konkurujące projekty mają jednakowe poparcie!

Zobacz też: "Na sygnale": Odcinek 343. Nowy odkryje tragiczną prawdę!

"Na Wspólnej": Odcinek 3332. Smolny umrze?

Przed ośrodek w Żabińcu podjeżdża policja. Widząc to, brat Rafała Ściborka, chcąc wymierzyć karę Smolnemu, próbuje zrzucić go z dachu! Dochodzi do szarpaniny, w wyniku której to napastnik zawisa na krawędzi budynku... Czy Krzysztof będzie żył z podwójnymi wyrzutami sumienia?

Reklama


"Na Wspólnej": Odcinek 3332. Joanna straci Tymka?

Bergowie wciąż mają pod opieką Tymka, który symuluje chorobę żeby nie iść do szkoły. Joanna próbuje rozmawiać z jego wychowawczynią, sugerując że chłopiec wymaga specjalnej opieki. Po południu do Bergów wpada wściekły ojciec Tymka - Joanna nie ma prawa wtrącać się w wychowanie jego syna! Mężczyzna zabiera chłopca chcąc wręczyć Bergowej pieniądze za opiekę...

"Na Wspólnej": Odcinek 3332. Gdzie obejrzeć

3332. odcinek "Na Wspólnej" można obejrzeć 30.11 o godzinie 20:15 na antenie TVN!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje