Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 5586
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale": Odcinek 343. Nowy odkryje tragiczną prawdę!

Nowy wciąż ma nadzieję, że w końcu uda mu się odzyskać serce Zosi... a dziewczyna nagle usuwa go w Internecie z grona znajomych. Co z tego wyniknie? Zapraszamy na 343. odcinek "Na sygnale", a w nim...

"Na sygnale": Odcinek 343. Gabriel przeżyje prawdziwy dramat

Koledzy Gabriela zauważą w końcu, że Zosia zamieściła na swoim profilu nowe zdjęcia - na których jest w objęciach przystojnego Włocha. I od razu zaczną się o Nowego niepokoić.

- Już to widział?

- Zosia go zablokowała. Pewnie dlatego, żeby nie zobaczył...

- I tak się dowie. Może mu powiemy? Lepiej, żeby dowiedział się od nas...

Chwilę później chłopak jednak sam odkryje prawdę... I w finale, załamany, postanowi szczerze porozmawiać z Wiktorem.- Doktorze?... Myśli doktor, że to już... naprawdę koniec?

- Jakie ma znaczenie, co ja o tym myślę?

- Dla mnie ma. Zna pan Zosię najlepiej z nas wszystkich...A doktor Banach zapomni w końcu o dyplomacji i będzie z kolegą całkowicie szczery - choć prawda okaże się bolesna.

- Myślę, że to już naprawdę koniec.(...) Teraz może ci się wydawać, że Zosia to ta jedyna. I pewnie, jak ciebie znam, długo tak jeszcze będziesz myśleć... Ale kiedyś przestaniesz...

Jak Nowy poradzi sobie po utracie kolejnej miłości? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP1, w premierowych odcinkach serialu, zapraszamy!

Zobacz też: Serialowe premiery 2021! Te seriale zobaczymy przed końcem roku

"Na sygnale": Odcinek 343. Gdzie obejrzeć?

343. odcinek "Na sygnale" zostanie wyemitowany 02.12 o godzinie 21:00 na antenie TVP1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL